Skocz do zawartości
Forum

Milczenie i cytaty - nie mogę spać


Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam obcokrajowca(jestem obecnie za granicą)
zadziałała chemia jakiej nie było wiele lat..szybko poszło
wspólna pasja itd..

nagle przestał się odzywać. po tym jak napisałam. aby szanował czas mój itd informując ze pozniej sie spotkamy..
on też ze mu przykro, ze mysle,ze mnie uzywa czy cos,...fakt,ze na poczatku moze za duzo mu mowilam..

cisza byla kilkudniowa,po 5 dniach wyslal jakiegos linka..
po kolejnych 6 dniach jakis cytat ze zdjeciem,ale ze to nie jest moj jezyk occzysty az tak nie zrozumialam,jak sie odnosi to co napisal do tego zdjecia pod spodem

cos o sladach cos na zasadzie "poniewaz robimy krok zostawmy slady" pod tym za to do przeszlosic
poprosilam o ujecie to w inne slowa, to otrzymalam cos w rodzaju
"zostawilas piekny slad bedzacy milym wspomnieniem"

teraz nie wiem,czy drazyc temat aby napisal bezposrednio,ze tak wole

czy napisac wprost "rozumiem,ze to oznacza,ze juz nie chcesz mnie spotkac nawet biegajac ze mna"

czy jeszcze cos innego?
moze cos zartem wyslac(lubi zartowac) choc wtedy konkretnej odpowiedzi nie dostane

wciaz cos lajkuje na portalach wiec nie rozumiem go..

Odnośnik do komentarza

Byla chemia, było pięknie tyle, ze teraz 5+6 dni nie widzisz go ,tylko sobie przesylace zdjęcia i podpisy co albo zrozumiesz albo nie.

Jesli byłas z nim blisko, to masz prawo do spotkania i do informacji wprost.

Chyba, ze ciągle masz nadzieję na więcej i boisz się spłoszyć kolege. A co tu Ci po polsku poradzić, zarciki, ktore nie wiadomo jak przetlumaczysz, czy nie będą cięzkie i tez ploszące.
Jesli na FB cos komentuje, lajkuje to widać ma na to czas a na Ciebie chwilowo nie

Odnośnik do komentarza

Ponieważ trochę pachnie rozstaniem to zależy jaka silna jestes. Zobaczysz go, jak poprosisz o spotkanie i różnie może być. Faceci zazwyczaj świetnie uciekają,robią uniki, bo nie lubią powiedziec w twarz "było miło ale się skończylo".A kobieta jak nie uslyszy, nie dopyta to mysli, ze może on chory, zapracowany, może ma chwilowy kryzys. Jesli jestes silna to się spotkaj, bo masz do tego prawo a czy będziesz umiała zniesc jego sciemnianie, uniki to sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...