Forum Psychologia

Nie mogę się odnaleźć na studiach

Kajsijalilly

Kajsijalilly

Półtora tygodnia temu poszłam na 1 wykład z kosmetologii. Myślałam, że szybko znajdę swoje miejsce i będzie jeszcze lepiej niż w liceum, ale jest dużo gorzej. Wykłady trwają półtorej godziny i powtarzają się, bo np fizjologia i biologia są prawie identyczne. Ciężko też z nauką, gdyż profesorowie piszą bardzo,, naukowym" językiem i prezentacje są trudne do zrozumienia. Druga sprawa to znajomi. Co prawda codziennie z kimś zamienię kilka zdań, ale nie mogę znaleźć bliższej koleżanki, która mnie zrozumie. To ja prawie cały czas mówię, a one odpowiadają mi może kilkoma słowami i nie kontynuują rozmowy. Z jedną chciałam się spotkać, ale stwierdziła że nie ma czasu bo już jest umówiona z przyjaciółkami. Dzisiaj chciałam wracać do domu z taką K i W to na mnie nie poczekały tylko sobie poszły. W liceum w 2 dniu już miałam koleżanki, z którymi później się przyjaźniłam. Jak mam się odnaleźć na tych studiach?

206075 kajsijalilly Kobieta, 20 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kajsijalilly

Kajsijalilly

Nie, akurat fryzjerstwo za bardzo mnie nie interesuje. Co prawda oprócz kosmetologii myślałam jeszcze o innych kierunkach, jeśli się nie odnajdę w tym środowisku to pewnie zmienię kierunek.

206075 kajsijalilly Kobieta, 20 lat, Katowice
laurette

laurette

Ludzie na studiach są przerózni z reszta tak jak wszedzie. Daj sobie czas. Dopiero co zaczełas studia. Kazdy musi sie poznac chyba ze przyszedl ze znajomym. Zaaduj do tych osob ktore wydaja Ci sie fajne. Od czegos trzeba zaczac.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków