Forum Psychologia

Co zrobić w przypadku niewierności partnera?

~k...m

~k...m

Witam, jestem z chłopakiem 8 lat, mamy po 23 lata. Ostatnio natknęłam się na w jego telefonie na wiadomości z innego konta które wysyłał do dziewczyny. Były tam jego gołe zdjecia i dziwna rozmowa na tle erotycznym. Jest to już kolejna taka sytuacja z kolei. On mówi ze to nie chodzi o mnie tylko on ma za dużo testosteronu... Gdzie mogę się udać? Mówi, ze to już się nie powtórzy ze zajmuje się czymś innym żeby o tym nie myślec a ja poprostu myśle ze jest uzależniony...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~haniaaaa

~haniaaaa

Przecież to jest zdrada.. Jak dla mnie to jest chore, a wymówka, że ma za dużo testosteronu jest śmieszna.. Przecież od tego ma Ciebie, a to, że wysyła gołe zdjęcia innym dziewczynom świadczy tylko o nim. Powinnaś według mnie go zostawić, bo facet ewidentnie Ciebie nie szanuje skoro pozwala sobie na takie coś, ty już mu się pewnie znudziłaś i szuka gdzie indziej, a być może trafi się jakaś, którym to wysyła z która nawiąże bliższa relacje, a wtedy już w ogóle pójdzie daleko. Sama się zastanów czy naprawdę nie zasługujesz na kogoś lepszego..

~do autorki

~do autorki

Nastoletnie związki nie wytrzymują proby czasu.Wcześniej czy póżniej następuję koniec.