Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku niewierności partnera?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z chłopakiem 8 lat, mamy po 23 lata. Ostatnio natknęłam się na w jego telefonie na wiadomości z innego konta które wysyłał do dziewczyny. Były tam jego gołe zdjecia i dziwna rozmowa na tle erotycznym. Jest to już kolejna taka sytuacja z kolei. On mówi ze to nie chodzi o mnie tylko on ma za dużo testosteronu... Gdzie mogę się udać? Mówi, ze to już się nie powtórzy ze zajmuje się czymś innym żeby o tym nie myślec a ja poprostu myśle ze jest uzależniony...

Odnośnik do komentarza
Gość haniaaaa

Przecież to jest zdrada.. Jak dla mnie to jest chore, a wymówka, że ma za dużo testosteronu jest śmieszna.. Przecież od tego ma Ciebie, a to, że wysyła gołe zdjęcia innym dziewczynom świadczy tylko o nim. Powinnaś według mnie go zostawić, bo facet ewidentnie Ciebie nie szanuje skoro pozwala sobie na takie coś, ty już mu się pewnie znudziłaś i szuka gdzie indziej, a być może trafi się jakaś, którym to wysyła z która nawiąże bliższa relacje, a wtedy już w ogóle pójdzie daleko. Sama się zastanów czy naprawdę nie zasługujesz na kogoś lepszego..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...