Skocz do zawartości
Forum

Czy danie komuś 2 szansy jest dobrą decyzją?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem i za bardzo nie wiem jak go rozwiązać. Chodzi o to, że jest pewien chłopak którego znam od gimnazjum. Od liceum zaczęliśmy tak bardziej ze sobą rozmawiać jak znajomi ale tacy prawdziwi a nie tylko na cześć i czasem się o czymś pogada. Wyszło w końcu tak, że lekko ponad rok temu się pokłóciliśmy jednak po 4 miesiącach się pogodziliśmy. Wszystko było dobrze do czasu. Zaczęłam się czuć przy nim gorzej w sensie, że coś zrobiłam źle i dlatego traktuje mnie w taki sposób (chodzi mi o to, że czułam się nie warta tej znajomości, że coś mu zrobiłam bo zachowywał się wobec mnie "oschle"). W końcu nie wytrzymałam i mu wszytko wygarnęłam. Fakt święta sama nie jestem ale nie pozwolę też sobie na takie traktowanie bo ja to wszystko traktowałam poważnie. Powiedziałam mu wtedy, że nie pozwolę sobie na to i mam dość takiego traktowania. Przez miesiąc byliśmy tylko na cześć i trochę się pogadało. Jednak niedawno się odezwał i nie wiem co mam robić. Chodzi o to, że dał mi do zrozumienia, że chce odbudować naszą znajomość i za jakiś czas, że może wyszło by coś więcej (związek). Porozmawiałam z nim na ten temat i powiedziałam o swoich objawach i wszystkim. Jednak nie wiem czy słusznie zrobiłam bo boję się, że za jakiś czas znowu tak będzie jak wcześniej i że jak teraz wszystko by się posypało to na amen. Czy dobrze zrobiłam dając mu szansę i mówiąc o własnym strachu przed odnowieniem znajomości i wejścia na wyższy poziom znajomości?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...