Skocz do zawartości
Forum

Toksyczny były facet


Gość Ewelina9122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem.Otóż od roku jestem z mężczyzną,Dawidem idealnym,delikatnym,traktującym mnie jak oczko w głowie.Lecz parę miesięcy przed związkiem zerwałam poprzedni z Michałem.Od tego czasu daje mi on o sobie znać pisząc co np miesiąc wiadomości typu co u mnie,pięknie dziś wyglądałaś kiedy przypadkowo się spotkamy,śniło mi się,że uprawialiśmy seks,co u Ciebie i Dawida? itp.Podczas przypadkowych spotkań widziałam jego pożądliwy wzrok,oraz przybity kiedy szłam z Dawidem.Zawsze na mnie działał,jest przystojny,tajemniczy,między nami zawsze było napięcie,lecz nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać.To napięcie wciąż istnieje,przyłapuję się na myśleniu o nim kiedy jestem z Dawidem,myśleniu o tym,że z nim byłoby ciekawiej,więcej by się działo,zauwazyłam że aktualny związek mnie nudzi.Niedawno odezwał się do mnie Michał,pisał,że mnie kocha,zawsze kochał(nigdy mi tego nie mówił),że chciałby ze mną uprawiać seks,pisał różne historie typu"co Ci zrobię jak już Cię dostanę",pisał że prędzej czy później zerwę z Dawidem i wtedy do niego wróce,ze to kwestia czasu,że jest gotów z aktualna dziewczyna zerwać dla mnie,że jestem jego i dobrze o tym wiem.Pisałam oczywiscie,ze ,kocham Dawida i to nie ma sensu,nigdy nie moglismy sie dogadac,miedzy nami bylo jedynie seksualne napięcie.Ale kręci mnie to.Podoba mi się ta gra słów,sarkazmy,pociąganie,ale wiem,że jest typem kobieciarza,nie byłby raczej wierny.Mimo wszystko coraz częściej mam mysli jak by to było być z nim,pociąga mnie bardziej niż mój aktualny chłopak,lecz wiem,że nigdy nie potrafiłby być tak dobry jak mój aktualny chłopak.Nie wiem co robić,mam dosyć myślenia o nim kiedy jestem z moim chłopakiem i wiem,że jesli doszloby do zerwania to Michał byłby pierwszym do którego się odezwe,aby oderwać się od rzeczywistości i robić nieprzyzwoite rzeczy,lecz nigdy raczej go nie pokocham.Proszę nie oceniajcie mnie,sama mam o sobie za to złe zdanie i gubię się.Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Pisze do Ciebie bo faceci to zdobywcy i chcą tego czego nie mają. Skoro piszesz że jest typem kobieciarza - to raczej chodzi mu tylko o zabawę, seks nie o prawdziwy związek. Skoro kochasz swojego chłopaka, zerwij z tamtym Michalem kontakt , on Ci tylko miesza w głowie... może Ci zniszczyć relację z chłopakiem który traktuje Cię jak oczko w głowie. Opsmietaj się i wiedz że jak go zdradzisz, predzej czy później się zorientuje, zranisz go, rozstaniecie się i zostanie Ci kobieciarz który jak już Cię zdobędzie, chwilę sie pojawi , potem znudzi, odejdzie i zostaniesz sama... potem będziesz pluć sobie w brodę że zostawiłaś dobrego faceta dla kogos takiego. Czy warto?

Odnośnik do komentarza

A Ty wolisz wróbla w garści czy słowika na dachu?

Nie wypisuj, że on buduje napięcie, bo sama się do tego przyczyniasz czytając jego maile, odpowiadając na jego zaczepki.Dajesz mu wyrażnie pozawerbalnie ( bo werbalnie to ja kocham Dawida) znać, że może sobie z Tobą pogrywać .Poddajesz się jego gierkom , bo Cię to napięcie fascynuje, podnieca, urozmaica życie.A postrzegasz ze porządny chłopak i spokojny czas z nim jest taki nudny, dobrze, ze nie napisałas "jak flaki z olejem".
Albo umiesz nie widzieć, nie słyszeć słow "przeznaczenia" płynących z ust Michała lub spod jego klawiaturki i znów znajdziesz frajdę w przebywaniu z Dawidem. Albo powinnas iśc i się pobawić z Michałem( a raczej dać mu się sobą pobawić) a potem, jak się znow rozstaniecie ,szukać szczęścia u innych mężczyzn.

Teraz jesteś nieuczciwa wobec Dawida, bo czas mu należny zajmujesz myślami o innym- to jest nie fair.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...