Skocz do zawartości
Forum

Czy was też zawiodło życie?


Gość Zawiedzionaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zawiedzionaaa

Jak byłam dzieckiem to myślałam, że życie jest dużo lepszym i bezpieczniejszym miejscem, niestety kiedy dorosłam okazało się że tak nie jest, życie jest ciężkie i bezwzględne, a większości ludzi nie interesuje Twój los, a nawet jeśli ktoś taki się trafi to i tak nie umie pomóc. Myślałam kiedyś że medycyna jest dobrze rozwinięta i jak zachoruję to mnie ze wszystkiego wyleczą, zaopiekują się, super wszystko zdiagnozują, a tu nic z tego, każdy ma każdego gdzieś, o wszystko trzeba walczyć, prędzej cię zostawią na pastwę losu niż pomogą, a medycyna wielu problemów po prostu nie potrafi rozwiązać.

Odnośnik do komentarza

Nie można wracać do dzieciństwa ,bo dzieciom świat wydaje się inny, mają taki przywilej i dobrze..., dorosłość dopiero wszystko weryfikuje...,
ale w dorosłym życiu zawiedzie się ten kto ma zbyt duże oczekiwania od innych.
Umiesz liczyć...,licz na siebie - nie na próżno ktoś wymyślił takie powiedzenia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

To prawda, że medycyna nie potrafi poradzić sobie z wieloma chorobami.
Ale człowiek sam sobie, może pomóc. Zaskakujące jest, jak wiele od nas zależy.
Kiedyś czytałam, jak ludzie wyleczyli się z raka.
Jeden pił mocz, inny soki z warzyw, jeszcze inny modlił się ...itd. Sporo było sposobów.
Po przeczytaniu doszłam do wniosku, że łączy ich jedno - silna wiara w to, że metoda jest skuteczna i że wyzdrowieją.
Oficjalne badania wykazały, że jak ktoś wierzy w wyzdrowienie, to z reguły, zdrowieje. Jak się załamuje, to przegrywa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...