Skocz do zawartości
Forum

Nie chcę żyć


Gość Edyta12345

Rekomendowane odpowiedzi

~Infirmus
~Mist

A jak ktoś nie chce odrodzenia, tylko permanentnej destrukcji? Nieodwracalnego zniszczenia duszy, nieistnienia, niebytu, jakby "Bóg" w ogóle o nim nigdy nie pomyślał..

..jeśli wiesz co mam na myśli.

A skąd pewność, że stwórca w ogóle wie o twoim istnieniu? Nie wiem czy wiesz, ale władca wszechświata tchnął życie tylko w dwoje ludzi gotowych do rozrodu. A to, że teraz namnożyło się z tego prawie 8 miliardów, to wcale nie musi oznaczać tego, że my jesteśmy zapisani w jego rejestrze.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba cierpieć z miłości! Można mieć dość życia!!! Ja mam!!! Mam 49 lat, dorosłe dzieci i nie ma to nic z pustym gniazdem! Myślę o samobójstwie od wielu lat..
Jestem tchórzem, ale ciągle to chodzi po mojej głowie...

Odnośnik do komentarza

Walczę z depresja i po 4 latach meczarnie nic lepiej tak naprawdę to chciałbym żyć ale mój mózg jest tak zryty że nie potrafię o niczym innym rozmawiać niż choroba, lekarka nie widzi problemu.chcę żyć ale już nie umiem to jest dopiero meka

Odnośnik do komentarza
Gość Najgorsza

Jest tylko jeden Bóg... Jest jedno życie a w tymzyciu tylko ja wszysty obwiniaja mnie za wszystko nawet własny mąż.... Za wszystko mnie wini... To po co mam być i żyć dla kogo skoro wszysty mnie obwiniaja... Jest mi z tym źle i nie widzę innej sytuacji..... Niestety.... Nawet miłość jest oszustwem tłumaczyć sobie już nie mam siły... Nie mam nikogo z rodziną nie rozmawiam poświęciła to dla męża i jego okrutnych rodziców jak wogole można ich tak nazwac..ptrzebujie wsparcia ale nie mam już sił.... Ze wszystkim jestem sama poco więc żyć.... Chcę skaczyc z bólem i cierpieniem...przepraszam wszystkich za to, e byłam na tym świecie.

Odnośnik do komentarza

Proponuję witaminy D i B3 czyli niacynę. Nie pomoże w odejściu ale pomoże odzyskać ochotę do życia, radość i wiarę w przyszłość.

1. Niacyna powoduje "flesha" czyli uderzenia gorąca. Ma to być niacyna a nie niacynamid. 1000mg 3x dziennie. Zaczynać od małych dawek (100mg) 3 x dziennie bo flesz i tak będzie. Znika po paru dniach wtedy zwiększyć. D3

2 Zbradać poziom D3 i jak poniżej 50 brać D3 razem z K2-mk7

Większość depresji wynika z niedoborów tych witamin. Amen

Teraz można mnie linczować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...