Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie marzenia?


Gość Kroplawody

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kroplawody

Kochani Kto z was w Życiu nie miał Marzeń,chyba każdy ma,mały i duży,marzenia są odzwierciedleniem naszej duszy ,wnętrza serca najważniejsze co się ma w środku,wewnątrz.Marzenia są piękne i czyste wyraziste, jak delikatny płynący cicho górski potok wśród śpiewu ptaków ,szumu drzew,delikatnego powiewu wiatru,zapachu lasu,jak wysoko szybujący ptak na błękitnym niebie,czuje smak wolności.Wszędzie można marzyć o czymś o kimś o wszystkim,może myślicie że jestem poetka,raczej nie słowa same się układają.Marzeń nam nikt nie zabierze,pamiętajcie warto marzyć.

Życzę wam by wszystkim wam się marzenia spełniły,napiszcie o czym najbardziej marzycie czego pragniecie by sie wam spełniło.Marzenia to piękna w życiu rzecz.

monthly_2014_12/jakie-macie-marzenia_2198.jpg

monthly_2014_12/jakie-macie-marzenia_2199.jpg

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałam 3 marzenia. Dwa mi się spełniły a co do trzeciego to jestem w trakcie jego spełniania. W dzieciństwie zamarzyłam o spotkaniu aktora Keanu Reevesa i pójściu na koncert Linkin Parka. Dwa lata temu udało mi się spotkać z K.R. i dostać od niego autograf, a w ostatnie wakacje byłam na koncercie Linkin Parka. A trzecie marzenie stawiam pod znakiem zapytania, ponieważ spełnianie go zamiast mnie uszczęśliwiać, staje się moją udręką. Wole nawet nie pisać o co chodzi.....
Natomiast obecnie mam więcej marzeń i z biegiem lat się zmieniają albo ich przybywa. Na mojej liście są te górnolotne (takie jak np. pokój na świecie, życie dla każdego bez głodu, bólu i wszelkiego cierpienia..), marzenia ściętej głowy oraz bardziej osobiste...
Marzę o tym, żeby:
1. Wyzdrowieć z przewlekłej choroby, przestać cierpieć ból fizyczny i poniekąd psychiczny też..
2. Zapomnieć o przeszłości (albo chociaż się z nią pogodzić) i nie bać sie przyszłości
3. Mieć kondycje kaskadera
4. Zaakceptować siebie i swój los
5. Pokonać wszystkie swoje słabości i traumy
6. Mieć bratnią duszę, której mogłabym bezgranicznie ufać
7. Przestać zatruwać swoją dusze nienawiścią do ojca
8. Mój brat był szczęśliwy
9. Moja psina przestała dostawać alergii (nie miała pcheł, zapalenia skóry i ucha) i odzyskała sprawność sprzed wypadku samochodowego
10. Mój śp. chomik Albin zmartwychwstał i wrócił do mnie

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

11. Żyć w świętym spokoju z dala od toksycznych ludzi
12. Wyjechać w podróż do Australii (a tam m.in. zwiedzić parki narodowe, zobaczyć Sydney Aquarium, zachód słońca przy skałach 12 Apostołów, zobaczyć wieczorny marsz powrotny pingwinów z oceanu na ląd, objąć jedne z najwyższych drzew świata, spotkać misia koale, kolczatkę, nakarmić kangura i przytulić wombata)
13. Uratować komuś życie
14. Mieć prace, którą lubie
15. Stworzyć najsmaczniejsze danie świata
16. Zobaczyć muzykę
17. Przeżyć chwilę grozy z obcą osobą
18. Pocałować faceta, który ma asymetryczne dolne zęby w specyficzny sposób (zęby ułożone w "harmonijke") - nie wiem czy to marzenie czy fetysz :P
19. Usłyszeć na żywo "Show must go on" w wykonaniu Piotra Cugowskiego
20. Wybrać się na koncert Eminema zorganizowany w Polsce
21. Zamieszkać w najbardziej deszczowym mieście USA (w Forks)
22. Doczekać dnia, w którym stwierdze, że jestem z siebie dumna
23. Jeśli uda mi się wyjść za mąż to zejść z tego świata przed moim mężem, a jak nie to umrzeć za granicą i zostać pochowana jako NN.

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

U mnie to tak:
1. Znaleźć kogoś, kto mnie pokocha mimo moich rodzinnych jazd (bardzo trudne przy pokutującym w Polsce poglądzie "nieważne jaka ale rodzina") i ponurej przeszłości.
2. Życie w domu pełnym ciepła, akceptacji, poczucia swobody. (wiąże się z pkt 1)
3. (Całkowicie nierealne) Aby rodzina przestała mnie postrzegać przez pryzmat mojego niezyjącego ojca ("bo on tez będzie taki, no czysty ojciec")
4. Mieć w końcu prawo jazdy
5. Mieć swój własny kąt, a nie tułać się po wynajmowanym
6. Stworzyć swój kawałek Trance (z tym już jest lepsza sytuacja, jak nie najlepsza)
7. Iść do przodu w kwestii zawodowej

No i jak na razie tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć, chciałabym zrobić prezent dla swojego narzeczonego. Od jakiegoś czasu, tak naprawdę nigdzie nie jeździmy. Czekamy za operacją, która będzie w następnym roku. Mam nadzieję, że po operacji i rehabilitacji, uda nam się wyjechać. I tu jest szkopuł, mój partner marzy o tym, żeby pojechać do Manchesteru i obejrzeć mecz czerwonych diabłów. Gdybym sama zbierała pieniądze to zajmie jeszcze ze 2 lata, jak nie dłużej. Dlatego proszę Was o pomoc. Założyłam zrzutkę. Jest niezweryfikowana jeszcze, ale możecie poczekać dwa dni, bo ja werufikowalam, a sam czas weryfikacji to 2 dni.
Proszę to adres zrzutki: https://zrzutka.pl/ccu6kb

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...