Skocz do zawartości
Forum

dyrektorka w szkole


Rekomendowane odpowiedzi

proszę mi napisać czy dyrektorka w szkole podst. do której uczęszczała córka przez trzy lata może jej we wrzesniu nie przyjąć do szkoły ze względu na zmianę upośledzenia córki z lekkiego na umiarkowane ? dodam tylko ze do tej pory nie było z córka więkrzych problemów w szkole, uczęszczała do klasy integracyjnej i jestesmy z poza rejonu gdyz u nas na wsi szkoła nie bardzo jest dostosowana dla takich dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze się orientuję to chyba musi uczęszczać do szkoły integracyjnej ale może coś się pomyliłam. Najlepiej spytać się lekarza prowadzącego, on powinien najlepiej się orientować bo w kuratorium to raczej się nie bardzo orientują, tak mi się przynajmniej zdaje :-/

Odnośnik do komentarza

Informację o tym, czy córka może uczęszczać do szkoły masowej z oddziałami integracyjnymi, czy musi koniecznie chodzić do szkoły specjalnej, znajdziesz w orzeczeniu z poradni psychologiczno-pedagogicznej. To w oparciu o ten dokument czyni się kroki odnośnie tego, do jakiej placówki ma trafić dany uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...