Forum Nerwica

Bezpodstawny stres

~ladyxxx

~ladyxxx

Bardzo często jest tak, że stresuję się czymś, czym tak na prawdę nie powinnam. Wiem, że nie mam powodu do obaw, ale i tak odczuwam wewnętrzny lęk. Stresuję się rozmową z nieznajomym, ale też z koleżanką. Wystąpienia publiczne mnie przerażają, boję się nawet powiedzieć coś w mniejszej grupie osób. Nienawidzę tego uczucia. Najgorsze jest to, że widać objawy. Od razu czerwienieję, poszerzają mi się oczy ze strachu i cała się trzęsę. Nie potrafię nad tym zapanować. Ale chcę z tym walczyć. Dołączyłam do organizacji studenckiej, aby dzięki temu się przełamać, ale dalej nie potrafię tego zrobić. Czytam mnóstwo artykułów jak radzić sobie ze stresem próbuję to wprowadzić w życie, ale nie działa tak, jakbym chciała. Nie wiem co robić. Proszę o poradę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jakubczak952

~jakubczak952

Jeśli się stresujesz, to udaj się na masaż czekoladą stargard, aby się odstresować (wbrew pozorom, poddanie się takiemu masażowi wiele daje - samo to, że podczas niego wykorzystuje się czekoladę sprawia, że podświadomie wytwarzamy endorfiny). Myślę więc, że naprawdę powinnaś rozważyć wizytę u masażysty.

AsiaBasia

AsiaBasia

Cześć
To bardzo dobrze, że potrafisz opisać i określić swój problem. Świadczy to o tym, że posiadasz umiejętność patrzenia w siebie. Z pewnością pomoże Ci ona podczas zwalczania stresu związanego z przebywaniem wśród nowo poznanych ludzi. Kluczem do poradzenia sobie w takiej sytuacji jest odbudowanie wiary w siebie, a przede wszystkim zaakceptowania tej cudownej istoty którą jesteś. Wspaniale, że się przełamujesz i zapisałaś się do koła studenckiego, to krok w dobrą stronę. Pozdrawiam Cię serdecznie.

206058 asiabasia Kobieta, 28 lat, Sopot
~JolkaB6

~JolkaB6

Od lat walczę ze stresem i lękiem, który mi towarzyszy zawsze przy występach, egzaminach, publicznych wypowiedziach. Stres, który powoduje luki w pamięci, ścisk w gardle, przejęzyczenia. Od 2 lat korzystam z pomocy pani psycholog mgr I. Maślankowskiej w Opolu. Dzięki jej zaangażowaniu i pracy motywującej obudziła we mnie wiarę i pokłady odwagi. Na sesjach psychoterapeutycznych poznaję różne techniki ułatwiające autoprezentację, zapamiętywanie oraz jak opanować stres. Polecam pomoc psychologa

~onkaY

~onkaY

By pozbyć się Bezpodstawnego stresu trzeba sobie zrobić lewatywę.

Edward metoda gayalama

Edward metoda gayalama

zobacz -

image

- sposób na przypływ siły życiowej , zapraszam również na darmowy seans terapeutyczny -

image

- seans terapeutyczny
206727 edward-metoda-gayalama Mężczyzna, 53 lata, Warszawa
~Bellinda

~Bellinda

Moje stany związane ze stresem są typowe. Próbowałam sama zapanować na tym, niestety przerosło to mnie. Mój organizm w sytuacjach ciężkiego stresu już reagował odmawiając fizjologicznie. Pomogła mi pani psycholog Maślankowska zapanować nad zaburzeniami. Podejście doświadczonej osoby, bardzo przyjemnej, otwartej, skłonnej do szczerych rozmów, podbudowały moją psychikę. Psychoterapia okazała się zbawienna, ponieważ zostały wypracowane sposoby i techniki zwalczające napięcie. Polecam pomoc dobrego specjalisty.

~Berka1

~Berka1

Chodziłam w Opolu na psychoterapię grupową do pani I. Maślankowskiej. Moje stresy i lęki uniemożliwiały mi podejmowanie decyzji, ograniczały aktywność, nie pozwalały nawiązywać relacji z ludźmi. Teraz chcę się podzielić się moim dobrym samopoczuciem po terapii w grupie jaką przeszłam u pani Ireny. Przed terapią przyjmowałam leki, które nie pomogły mi wrócić do równowagi, a teraz po terapii mam w sobie spokój. Inaczej postrzegam to co kiedyś mnie irytowało i już nie kręci mnie w brzuchu i nie dusi w gardle. Serdecznie polecam