Forum Nerwica

Bezpodstawny stres

~ladyxxx

~ladyxxx

Bardzo często jest tak, że stresuję się czymś, czym tak na prawdę nie powinnam. Wiem, że nie mam powodu do obaw, ale i tak odczuwam wewnętrzny lęk. Stresuję się rozmową z nieznajomym, ale też z koleżanką. Wystąpienia publiczne mnie przerażają, boję się nawet powiedzieć coś w mniejszej grupie osób. Nienawidzę tego uczucia. Najgorsze jest to, że widać objawy. Od razu czerwienieję, poszerzają mi się oczy ze strachu i cała się trzęsę. Nie potrafię nad tym zapanować. Ale chcę z tym walczyć. Dołączyłam do organizacji studenckiej, aby dzięki temu się przełamać, ale dalej nie potrafię tego zrobić. Czytam mnóstwo artykułów jak radzić sobie ze stresem próbuję to wprowadzić w życie, ale nie działa tak, jakbym chciała. Nie wiem co robić. Proszę o poradę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jakubczak952

~jakubczak952

Jeśli się stresujesz, to udaj się na masaż czekoladą stargard, aby się odstresować (wbrew pozorom, poddanie się takiemu masażowi wiele daje - samo to, że podczas niego wykorzystuje się czekoladę sprawia, że podświadomie wytwarzamy endorfiny). Myślę więc, że naprawdę powinnaś rozważyć wizytę u masażysty.