Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

alicjakanon

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Kraków
 1. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jak najszybciej powinnaś udać się na leczenie specjalistyczne. Najlepiej do ośrodka ( https://terapiakobiet.pl/blog/ ) , który na pewno Ci pomoże i postawi na nogi. Jeśli miewasz myśli samobójcze to jak najszybciej trzeba się ratować..
 2. A myślałaś o tym żeby spróbować np terapii indywidualnej? Myślę, że w tym przypadku może to się sprawdzić..na spokojnie, bez nerwów podejść do tej sytuacji i zobaczyć czy przyniesie spodziewane efekty? Bardzo dużo jest ośrodków, w których na pewno udzielą Ci pomocy. Pozdrawiam:)
 3. Hm może powinieneś udać się do specjalisty i porozmawiać o tym co w Tobie siedzi? Bo to co opisujesz to dosyć dziwne..
 4. Mam rozumieć, że chodziłaś na terapię, brałaś leki i teraz chcesz do tego wrócić? To chyba dość nielogiczne..Nie szkoda Ci na to pieniędzy i czasu?
 5. Z mojego doświadczenia wiem, że same tabletki tutaj Ci nie pomogą. Jeśli jesteś gotowy podjąć terapię to im prędzej tym lepiej. Proponuję również żebyś poszukał sobie fajnej jogi. Tutaj potrzebujesz wewnętrznego spokoju i spięte mięśnie po kilku miesiącach powinny puścić:) Bierzesz jakieś inne leki? Uzależnić się jest bardzo łatwo..
 6. Zależy jakie leki będziesz zażywać i jakie będą efekty. Oczywiście przy ciężkich psychotropach możesz mieć problemy typu biegunka, bóle głowy przez pierwsze dni, ale potem wszystko powinno wrócić do normy. Jeśli sobie nie radzisz ze sobą to może poszukaj jakiejś terapii i już:)
 7. Z tego co opisujesz to z pewnością musisz zasięgnąć porady specjalisty. Udaj się do psychiatry i opowiedz o swoim problemie. Myślałaś o terapii np indywidualnej? Nie ma czego się bać.
 8. Oczywiście adrenalina Ci pomoże, tutaj kolega ma rację:) Jeśli jednak nie czujesz się na siłach to polecam udanie się na jakąś terapię grupową oraz złożyć wizytę psychiatrze. Nie wolno lekceważyć tego typu schorzeń. Życzę powodzenia!
 9. Po prostu zapisz się do lekarza psychiatry i zobacz co dalej. Zrób podstawowe badania i nie panikuj. Chodziłaś wcześniej na jakąś terapię bądź próbowałaś w ośrodku szukać pomocy?
 10. Oczywiście, że tak ale niestety bardzo trzeba się napracować. Sama terapia i leki to wciąż za mało. Musisz po prostu zacząć robić rzeczy, których wcześniej unikaliśmy. Wywołuje to adrenalinę i Twoje zaburzenia mają zupełnie inny obraz.
 11. Z tego co opisujesz to wyraźnie wskazuje na nerwicę lękową. Moja krewna leczyła się w ośrodku https://terapiakobiet.pl/ . Fachowa pomoc i terapia dobrana do Twoich potrzeb. Może warto spróbować i udać się do specjalisty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...