Forum Kobiety

Gdzie sobie kupić kolczyki ?

monachicks

monachicks

Gdzie kupić opłaca się złote kolczyki ?? Nie szukam niczego na prezenty, tylko chciałam coś dla siebie.
Doradzicie może coś ciekawego ?

184757 monachicks Kobieta, 26 lat, wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Jak złote to polecam jubilera. Bedziesz miala pewnosc ze to złoto a nie podróbka. W internecie natomiast polecam kupowac zwykle kolczyki, predzej juz srebrne oraz wszystkie inne.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~pula112

~pula112

Ja kolczyki zamawiałam ze sklepu internetowego. Była to moja pierwsza próba zamawiania przez internet i nie spodziewałam się ze to będzie takie proste. Dzięki temu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu no bo w końcu nie musiałam chodzić po sklepach jubilerskich. Także dziewczyny polecam takie rozwiązania :D

paulaxzc

paulaxzc

A zależy Ci na srebrnych czy złotych kolczykach? Jeżeli chodzi o srebro to polecam Ci https://modernsilver.eu/ . Ja zawsze kupuję tutaj biżuterię dla siebie i dla znajomych np. na prezent. Wszyscy są zawsze zadowoleni. Ja również. :)

205919 paulaxzc Kobieta, 28 lat, krosno
mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Złote kolczyki najlepiej wybierać w sklepach jubilerskich. Masz pewność, że nie kupujesz podróbki.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
sabinka399

sabinka399

Ja złote kolczyki podobnie jak pozostałą biżuterię kupuję w salonie jubilerskim Azur i jestem naprawdę bardzo zadowolona :) Mają tam naprawdę fantastyczne i oryginalne kolczyki, naszyjniki i pierścionki. Biżuteria w tym sklepie jest wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły, z materiałów najwyższej jakości, a wszystko to w przystępnych cenach ;)

207731 sabinka399 Kobieta, 28 lat, Tarnów
~Kodi

~Kodi wpis edytowany

No ja swojej narzeczonej kupiłem w sklepie internetowym, https://www.karkosik.pl/21-zlote-kolczyki?p=4 . Jeśli chodzi o złoto i srebro to mają chyba najtaniej w necie, a z kolczyków narzeczona naprawdę zadowolona. Podobno sklep dopiero się rozwija i zaczyna podbijać rynek i dlatego kuszą dobrymi cenami.