Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
monachicks

Gdzie sobie kupić kolczyki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak złote to polecam jubilera. Bedziesz miala pewnosc ze to złoto a nie podróbka. W internecie natomiast polecam kupowac zwykle kolczyki, predzej juz srebrne oraz wszystkie inne.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pula112

Ja kolczyki zamawiałam ze sklepu internetowego. Była to moja pierwsza próba zamawiania przez internet i nie spodziewałam się ze to będzie takie proste. Dzięki temu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu no bo w końcu nie musiałam chodzić po sklepach jubilerskich. Także dziewczyny polecam takie rozwiązania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja złote kolczyki podobnie jak pozostałą biżuterię kupuję w salonie jubilerskim Azur i jestem naprawdę bardzo zadowolona :) Mają tam naprawdę fantastyczne i oryginalne kolczyki, naszyjniki i pierścionki. Biżuteria w tym sklepie jest wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły, z materiałów najwyższej jakości, a wszystko to w przystępnych cenach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka898

Nieco większe kolczyki otwarte, jeżeli lubisz znajdziesz na https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki. O tyle ciekawy sklep, że dużo rozmiarów biżuterii srebrnej i nigdy nie miałam problemów ze skórą, nawet po dłuższym czasie noszenia. Czasami zdarzało się, że nawet na noc nie zdejmowałam biżuterii i nic się złego nie działa. Od Chińczyków kiedyś często brałam to ciągle miałam jakieś dziwne pieczenie. Polecam jednak oryginalną biżuterię. Nie ma sensu sobie zdrowia psuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ksia88

Ja tez w Anka Biżuteria kupuję kolczyki, zawieszki i inne rzeczy w zależności na jaką okazję potrzebuję .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość annajjj

Mam sprawdzony sklep Anka Biżuteria, dostarczają rzeczy szybko, są porządnie zapakowane, zabezpieczone, jeszcze nie musiałam niczego odsyłać, wymieniać i tak dalej. Szczególnie podobają mi się ich kolczyki (tutaj widać co mają na stanie – ankabizuteria.pl/kolczyki). Złote, srebrne, z kamieniami, jest z czego wybierac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Danuta Zielińska

Bardzo dobry sklep z kolczykami i nie tylko to Lipgold https://lipgold.pl/products/kolczyki-1
Wybór jest ogromny z cenami też jest duża rozpiętość, są tam kolczyki z brylantem, złote i srebrne, dużo modeli. Można też coś dobrego kupić u nich na promocji, bo trochę tego asortymentu tam prezentują, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość edzia

ja polecam www.piercingszop.pl kolczyki są ze stali chirurgicznej jeżeli masz uczulenie. mają też kolczyki do piercingu i ogólnie do ucha, pępka, wargi, nosa,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mijj

Ostatnio kupowałem w Amber Ring (https://sklep.amber-ring.pl/) kolczyki i przywieszkę i jestem mocno zaskoczona. Mimo niskiej ceny świetnie się to prezentuje, kamienie nie są mikroskopijnej wielkości. Ogólnie jeśli chodzi o biżuterię z bursztynem to jeden z lepszych moich zakupów, pewnie będę wracała do ich oferty. Jak przeglądałam ofertę to sporo tych różnych produktów można znaleźć więc pewnie każdy coś będzie w stanie dla siebie wybrać nawet jak ma jakieś szczególne oczekiwania co do biżuterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agata77

Ja akurat staram się kupować wyłącznie srebrne kolczyki. Zdarzało się bowiem, że sztuczna biżuteria mnie uczulała. Uważam, że warto od czasu do czasu zrobić sobie prezent i kupić coś wyjątkowego. Jeśli zależy wam na pięknych i oryginalnych kolczykach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.polcaratdesign.pl/kolczyki-srebrne/rodowane-srebrne-wiszace-kolczyki-z-krysztalami-swarovski-k-2092.html . Obsługa jest tam naprawdę wyjątkowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lila

Dostalam w prezencie śliczny naszyjnik od seveeu, jestem pod wrażeniem jak jest piękny i jak bardzo dobrze wykonany 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...