Forum Kobiety

Jak znaleźć niedrogą i fajną wycieczkę zagraniczną?

~anita_w

~anita_w

Zastanawiam się na spędzeniem urlopowych dni za granicą. Marzy mi się wyjazd do ciepłego kraju, gdzie będę mogła miło spędzić czas, a przy coś nowego zobaczyć. Przeglądam różnorakie strony np. allinclusive.com.pl, ale nie potrafię się zdecydować... Interesują mnie wycieczki do 2000 złotych, co polecacie za tą kwotę? Proszę także o konkretne oferty.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Hibiskus012

~Hibiskus012

Ja polecam może nie ciepłe kraje ale równie ciekawą Skandynawie ;) Najpierw podróż promem a potem autokarem w zależności którą wycieczkę wybierzesz, wszystko zapowiada się ciekawie :)

~rudzik

~rudzik

Zawsze jak zbliza sie sezon urlopowy zagladan na strone mojego ostatniego faworyta sposrod biur podrozy, a mianowicie funclubu. Tam zawsze znajde cos dla siebie, no i dla mnie bardzo wazne: rabaty!:) Praktycznie zawsze jak wchodze jest jakas aktualna promocja:))
~anita_w

~anita_w

Witam, ja ostatnio trafiłam na stronę allinclusive.com.pl i ich oferta jest całkiem bogata, mają dużo wycieczek do Egiptu w różnych cenach, z moich porównań wynika, że oferują najlepsze warunki w trakcie wyjazdu.
~lonelina

~lonelina

Zerknij sobie na tę opcję - firma organizuje wypady dla osób aktywnych ale o róznym stopniu zaawansowania. Oferują kajaki oraz rafting zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tak wiec jesli nie miałaś okazji korzystać nigdy z takiej właśnie możliwości to nic się nie stało. Tak jak pisałem są rózne poziomy trudności.
Polecam szczególnie górskie spływy w Słowenii. Piękny kraj z pięknymi krajobrazami.

~onkaY

~onkaY

Zerknij sobie na tę lewatywę- firma organizuje lewatywy dla osób aktywnych ale o róznym stopniu zaawansowania. Oferują lewatywy oraz lewatywy zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tak wiec jesli nie miałaś okazji korzystać nigdy z takiej właśnie możliwości to nic się nie stało. Tak jak pisałem są rózne poziomy trudności.
Polecam szczególnie górskie lewatywy w Słowenii. Piękny kraj z pięknymi krajobrazami.

blackgrzywa

blackgrzywa

Ja polecam jeździć poza sezonem. W zimie można pojechać na bardzo fajne objazdówki, nawet na 1 dzień bez noclegu - na przykład na jarmarki świąteczne w Berlinie, Wiedniu albo festiwal światła w Pradze.

207861 blackgrzywa Mężczyzna, 26 lat, Warszawa