Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina w środku cyklu


Gość cecylia

Rekomendowane odpowiedzi

:)
Otóż jestem w środku cyklu 16 dzień (czyli owulacja?). Zazwyczaj miesiączki mam dość regularne 28-30 dni. Ostania może była trochę mniej obfita.
Czasem zdarzało się ze taki śluz (ciemniejszy brązowawy) czy to upławy miałam przed miesiączką czy tez po niej ale raczej nie w środku cyklu.
Czym może być spowodowana taka wydzielina przede wszystkim jej kolor? Dodam że mam ból w podbrzuszu jakby kłucie.

Odnośnik do komentarza

Ciąże bym raczej wykluczyła. Ostatni stosunek był w lipcu i od tamtej pory mam regularne miesiączki.

Też pomyślalm że moze to ciąża i zrobiłam niedawno badania hcg wynik <1mlu/ml. <br /> Weic mało prawdopodobne zeby była to ciąza bo na pewno wynik bety byłby już po takim czasie bardzo duży.

Odnośnik do komentarza

Witam,
2 lutego rozpoczął się cykl, wszystko przebiegało jak zwykle, niczym w szwajcarskim zegarku.
----Od bardzo dawna nie miał miejsca żaden stosunek dopochwowy. Partner był jeden i zdrowy :-).
----Przeszłam parę infekcji grzybiczych, których z sukcesem pozbywałam się kremem Clotrimazolum 1% (Glaxo Polska) - zazwyczaj występowały one po kuracji antybiotykiem Duomox.
----Od 3 cykli stosuję tampony. Przy przed ostatniej @ odczuwałam ból przy aplikowaniu tampona, przez co znów wróciłam do podpasek do końca @. Zaś w tym cyklu używałam tamponów bo zapomniałam o tym problemie. Odczułam ból przy aplikowaniu parę razy, ale nie zaniechałam używania tamponów...
----Higiena na wysokim poziomie :-).
A teraz do rzeczy...:
13 dc (14 luty) zauważyłam brązowe upławy, które powtórzyły się 15 dc, 14dc i 16dc, czyli dziś. Konsystencja rzadkiego budyniu.
Nigdy coś takiego mi się nie przydarzyło, jestem młoda i przerażona. Aktualnie nie jestem w stanie udać się do ginekologa, bo jestem na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...