Forum Dom

ubezpieczenie

~aninka29

~aninka29

Czy macie lub możecie polecić jakieś ubeziecznie domu i na życie? Lepiej jedno czy odddzielnie w różnych firmach? Bo takie teorie też słyszałam, ze lepiej dywersyfikować to..

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dorota_2703

~Dorota_2703

Na życie mogę śmiało polecić ubezpieczenia w NN, na mieszkanie mamy w Credit Agricole bo u nich braliśmy kredyt i ubezpieczenie było jednym z warunków umowy - pakiet ubezpieczenia wygląda nieźle, ale (na szczęście) nie musieliśmy z niego korzystać, więc nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak jest z wypłatą świadczeń

~TylerDurden

~TylerDurden

Na mieszkanie nie mogę nic polecić... bo wynajmuję :) A na życie to słyszałem, że są fajne opcje w Nationale Nederlanden i zdaje się w Deutche Banku...

~Pontex

~Pontex

Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

~aninka29

~aninka29

~Pontex
Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

A mozna jakieś konkrety znaleźć w sieci czy trzeba się z nimi umawiać osobiscie?

melon

melon

Uważam, że temat ubezpieczeń to "SPRZEDAŻ OBIETNIC"
Jeżeli już zdecydujesz się płacić składki to przeczytaj dokładnie OW.

179352 melon Mężczyzna, 53 lata, Kraków
~Przezorna25

~Przezorna25

Jak cos się stanie, to wtedy płacz. Lepiej sie ubezpieczać, nawet jeslinajwyżej się nie dzieje. Teraz. I mam zamiar ubezpiczać swoje dzieciaki i składać im kasę jak będą dorosłe, będą miały łatwy start.
Ostatnio widziałam strażnika przyszłości i chyba to jest to czego szukamy z mężem dla naszej dwójki maluchów :-)

~Pontex

~Pontex

~aninka29
~Pontex

A mozna jakieś konkrety znaleźć w sieci czy trzeba się z nimi umawiać osobiscie?

Możesz się umówić nawet tak, że przyjdą do Ciebie do domu. Sama skorzystałam z ich "pakietu strażnika" i bardzo sobie cenie tą metodę zabezpieczenia :)

~sonic400

~sonic400

Ktoś słusznie też zwrócił uwagę, by przeczytać uważnie OWU - ogólne warunki ubezpieczenia ;)

~hertene

~hertene

Wszystko tak naprawdę zależy od firmy ubezpieczeniowej ,jednak tak.Zwykle w pakiecie jest taniej i mozna liczyc na o wiele lepsze warunki ubezpieczenia. Firmy ubezpieczeniowe mają zwykle lepsze oferty dla stałych klientów. Najlepiej jest zgłośić się samodzielnie do firmy ubezpieczeniowej i dopytać się co by Wam polecili.

~malajkat

~malajkat

Wydaje mi się, że przy zaciągnięciu w pakiecie jednego większego ubezpieczenia na nieruchomość, na życie i na zdrowie, to oczywiście będzie taniej niż, decydując się na wybór kilku ubezpieczeń, w różnych ubezpieczalniach. Z logistycznego punktu widzenia wygodniej jest tez zaciągnąć w jednej firmie ubezpieczeniowej. Pytanie tylko jakiej? Wydaje mi się, że do tego celu dobrze nadają się porównywarki ubezpieczeniowe takie jak superpolisa.pl