Forum Dom

ubezpieczenie

~aninka29

~aninka29

Czy macie lub możecie polecić jakieś ubeziecznie domu i na życie? Lepiej jedno czy odddzielnie w różnych firmach? Bo takie teorie też słyszałam, ze lepiej dywersyfikować to..

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dorota_2703

~Dorota_2703

Na życie mogę śmiało polecić ubezpieczenia w NN, na mieszkanie mamy w Credit Agricole bo u nich braliśmy kredyt i ubezpieczenie było jednym z warunków umowy - pakiet ubezpieczenia wygląda nieźle, ale (na szczęście) nie musieliśmy z niego korzystać, więc nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak jest z wypłatą świadczeń

~TylerDurden

~TylerDurden

Na mieszkanie nie mogę nic polecić... bo wynajmuję :) A na życie to słyszałem, że są fajne opcje w Nationale Nederlanden i zdaje się w Deutche Banku...

~Pontex

~Pontex

Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

~aninka29

~aninka29

~Pontex
Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

A mozna jakieś konkrety znaleźć w sieci czy trzeba się z nimi umawiać osobiscie?

melon

melon

Uważam, że temat ubezpieczeń to "SPRZEDAŻ OBIETNIC"
Jeżeli już zdecydujesz się płacić składki to przeczytaj dokładnie OW.

179352 melon Mężczyzna, 53 lata, Kraków
~Przezorna25

~Przezorna25

Jak cos się stanie, to wtedy płacz. Lepiej sie ubezpieczać, nawet jeslinajwyżej się nie dzieje. Teraz. I mam zamiar ubezpiczać swoje dzieciaki i składać im kasę jak będą dorosłe, będą miały łatwy start.
Ostatnio widziałam strażnika przyszłości i chyba to jest to czego szukamy z mężem dla naszej dwójki maluchów :-)

~Pontex

~Pontex

~aninka29
~Pontex

A mozna jakieś konkrety znaleźć w sieci czy trzeba się z nimi umawiać osobiscie?

Możesz się umówić nawet tak, że przyjdą do Ciebie do domu. Sama skorzystałam z ich "pakietu strażnika" i bardzo sobie cenie tą metodę zabezpieczenia :)

~sonic400

~sonic400

Ktoś słusznie też zwrócił uwagę, by przeczytać uważnie OWU - ogólne warunki ubezpieczenia ;)

~remka

~remka

Pozwolę sobie ponowić nieco temat. Interesuje mnie ubezpieczenie na życie. Ale nie tylko dla siebie. Również dla całej mojej rodziny. Jakie macie zdanie o ubezpieczeniu oferowanym przez firmę Nationale Nederlanden:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia

Czy ktoś sie u nich ubezpiecza? Może miał ktoś sytuację z wypłatą odszkodowania? Szybko się to odbywa?

~wornicki

~wornicki

Często zdarza sie, ze jesli decydujesz się na kilka ubezpieczeń w jednej firmie ubezpieczeniowej to jest taniej. Jednak nie jest to regułą i może być tak, ze o wiele bardziej będzie się opłacało wykupic ubezpieczenie na mieszkanie w jednej firmie, a ubezpieczenie na życie w drugiej firmie.
Jesli chcecie ubezpieczyć się na życie to bardzo dobre pakiety ubezpieczeń ma firma Open life: https://www.openlife.pl/ - tutaj jest ich strona www. Skontaktujcie się z przedstawicielem, powinni Wam przedstawić ceny i zakresy ubezpieczenia.

~Jelus

~Jelus

W wielu przypadkach zdarza sie,ze cena ubezpieczenia spada jeśli kupuje się je w pakiecie. Jednak nie zawsze tak jest. Poza tym niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe mogą mieć znacznie korzystniejsze warunki ubezpieczenia mieszkania czy domu, niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe mogą mieć korzystniejsze warunki ubezpieczenia zdrowotnego. Tak wiec zawsze dobrze jest sobie to porównać. Jeśli nie macie na to czasu ani wiedzy to najlepiej bedzie skontaktować się z doradcą:
https://superpolisa.pl/

Który dobierze ubezpieczenie specjalnie pod Was.