Skocz do zawartości
Forum

ubezpieczenie


Gość aninka29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota_2703

Na życie mogę śmiało polecić ubezpieczenia w NN, na mieszkanie mamy w Credit Agricole bo u nich braliśmy kredyt i ubezpieczenie było jednym z warunków umowy - pakiet ubezpieczenia wygląda nieźle, ale (na szczęście) nie musieliśmy z niego korzystać, więc nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak jest z wypłatą świadczeń

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza

~Pontex
Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

A mozna jakieś konkrety znaleźć w sieci czy trzeba się z nimi umawiać osobiscie?

Odnośnik do komentarza
Gość Przezorna25

Jak cos się stanie, to wtedy płacz. Lepiej sie ubezpieczać, nawet jeslinajwyżej się nie dzieje. Teraz. I mam zamiar ubezpiczać swoje dzieciaki i składać im kasę jak będą dorosłe, będą miały łatwy start.
Ostatnio widziałam strażnika przyszłości i chyba to jest to czego szukamy z mężem dla naszej dwójki maluchów :-)

Odnośnik do komentarza

~aninka29
~Pontex
Moim zdaniem opłacają się polisy które łączą różne obszary, jak przy samochodach (nie bierzesz OC i AC w innych towarzystwach). Wspomniane NN ma ostatnio sporo ciekawych produktów nad którymi warto się zastanowić, szczególnie jeżeli ma się rodzinę i chce się zabezpieczyć jej przyszłość ;)

A mozna jakieś konkrety znaleźć w sieci czy trzeba się z nimi umawiać osobiscie?

Możesz się umówić nawet tak, że przyjdą do Ciebie do domu. Sama skorzystałam z ich "pakietu strażnika" i bardzo sobie cenie tą metodę zabezpieczenia :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko tak naprawdę zależy od firmy ubezpieczeniowej ,jednak tak.Zwykle w pakiecie jest taniej i mozna liczyc na o wiele lepsze warunki ubezpieczenia. Firmy ubezpieczeniowe mają zwykle lepsze oferty dla stałych klientów. Najlepiej jest zgłośić się samodzielnie do firmy ubezpieczeniowej i dopytać się co by Wam polecili.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że przy zaciągnięciu w pakiecie jednego większego ubezpieczenia na nieruchomość, na życie i na zdrowie, to oczywiście będzie taniej niż, decydując się na wybór kilku ubezpieczeń, w różnych ubezpieczalniach. Z logistycznego punktu widzenia wygodniej jest tez zaciągnąć w jednej firmie ubezpieczeniowej. Pytanie tylko jakiej? Wydaje mi się, że do tego celu dobrze nadają się porównywarki ubezpieczeniowe takie jak superpolisa.pl

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach sprawy zwiazane ze zdrowiem trzeba wziac we wlasne rece. Nie mozna tak do konca liczyc na publiczna sluzbe zdrowia bo jesli jeszcze mowimy o zwyklej wizycie to tak .. schody sie zaczynaja w przypadku czegos bardziej skomplikowanego gdzie potrzeba specjalistyczne badanie. W takim wypadku mam wlasciwie jedno wyjscie - udac sie prywatnie gdy nie mozna zwlekac. Na rynku jest takze wiele ofert jesli chodzi o prywatne ubezpieczenie zdrowotne .. firmy przesciagaja sie w oferowanych pakietach. Natomiast warto przeczytac na temat tego czego zazwyczaj ono nie obejmuje .. dokladnie jest to opisane chociazby tutaj - https://www.mfind.pl/akademia/ekspert-radzi/prywatne-ubezpieczenie-zdrowotne-karencje-wylaczenia/

Odnośnik do komentarza
Gość romziii

Warto zastanowić się nad ubezpieczeniem w jednej firmie. Nie w każdej sytuacji. ale w wielu można wynegocjować dzięki temu korzystniejsze warunki ubezpieczenia.

Polecam firmę Nationale Nederlanden. Na tej stronie mozecie poczytać sobie o ich warunkach ubezpieczenia dotyczacych domu oraz mienia:
https://www.nn.pl/dla-ciebie/nieruchomosci-i-dobra

Natomiast tutaj dotyczących życia oraz zdrowia:
https://www.nn.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie

Po pierwsze kwoty wypłacane przez firme są naprawdę duże, ubezpieczają na spore kwoty. Po drugie można liczyć na ich sztab ekspertów, specjalizujących się zarówno w opiece medycznej, jak i remontach.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin1285

Zdecydowanie polecam ubezpieczenie mieszkania lub domu w Warcie. Swoje mieszkanie mieliśmy ubezpieczone w Warcie, zalało nas przez strop, Warta wypłaciła nam kasę, a z tego co wiem, wystąpiła potem do spółdzielni po zwrot.
Jeżeli miałbym wybierać ubezpieczenie na nowo, to wybrałbym tylko i wyłącznie Wartę

Odnośnik do komentarza
Gość OECompensa

Dobra polisa mieszkania powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej po prostu iść do firmy, które ubezpieczeniami zajmują się kompleksowo? Porównają oferty i doradzą najlepszą. Ja w tamtym roku kupowałam ubezpieczenie domu i w skierniewickim Synergico zaproponowali mi ofertę o 200% tańszą niż w pzu!

Odnośnik do komentarza

Zadaniem agenta jest dopasowanie rozwiązań do naszych potrzeb i możliwości - pamiętajcie o tym! Podpisanie umowy, to nie koniec, a początek wspólnej drogi. Nasze potrzeby różnią się od siebie i sztuką jest znalezienie takich instrumentów, które w pełni do nas pasują. Wiele więcej możecie dowiedzieć się z https://www.jelonka.com/rola-specjalistow-finansowych-w-xxi-wieku-86558

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sprawdzałem informacje dotyczące rezygnacji z umowy https://www.money.pl/wyszukiwarka/rezygnacja%20wz\. Zgodnie z przepisami, jeżeli zawarliśmy umowę na okres dłuższy niż 6 miesięcy, mamy prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni. To bardzo ważne, aby wiedzieć jakie prawa nam przysługują w takich kwestiach. 

Edytowane przez westley.toy
Odnośnik do komentarza

Wielu moich znajomych ma ubezpieczenie w MetLife i bardzo sobie chwali ich ofertę. Płacą sporo, ale mają też dobry pakiet ubezpieczenia zdrowotnego oraz ubezpieczenie na życie. Tu znajdziecie namiar do firmy - https://mapa.targeo.pl/ubezpieczenia-metlife-amplico-ul-podgorska-34-31-536-krakow~4527287/amplico-life-ubezpieczenia/adres Oferty są dobierane zgodnie z preferencjami klienta oraz z ich potrzebami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...