Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku przed okresem


Gość Kasia666

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu (tj. 01.01.2017r) uprawiałam seks z chłopakiem, na początku kochaliśmy się bez prezerwatywy jednak pod koniec mój chłopak ją założył. Robiliśmy tak wtedy kilka razy. Zapytałam Go czy była taka możliwość, że mógł we mnie dojść, zaprzeczył i powiedział, że do niczego takiego nie doszło. Trzy dni później (tj. 04.01.17r) dostałam okresu, przebiegał tak jak zawsze, miałam okres 6 dni. Moje cykle trwają 28-31 dni. Dzień po skończeniu miesiączki lewa pierś zaczęła mnie boleć i bolała przez bodajże dwa dni. Teraz jest twardsza od prawej. W międzyczasie jeszcze raz podczas jednego oddawania moczu miałam praktycznie znikome można powiedzieć plamki krwi (wydaję mi się że to dlatego że odczuwałam szczypanie podczas oddawania moczu). Chciałam dowiedzieć się czy to mogą być pierwsze objawy ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość geralt1675

Witam. Mam pytanie. CZy 4 dni przed miesiączką moja dziewczyna może zajść w ciążę? Nie skończyłem w niej lecz obawiam się że część mogła trafić do dziury ponieważ skończyłem ponad nią. Od razu poszła to wytrzeć. Jaka jest szansa na ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość AnGeLiKa_LuKaSZ

Kochałam sie wczoraj wieczorem z mężem bez zabezpieczenia skończył we mnie dodam że okres spóźnił mi sie 1 dzień bo w dniu dzisiejszym rano jak wstałam dostałam okres . Jestem po ciąży bliźniaczej i od 3-4 mscy mam nieregularne cykle . Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam że planujemy jeszcze dzieci

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczyny mam podobna sytuacje do was. Otoż Tydzien przed planowana miesiączka kochałam sie ze swoim partnerem oczywiscie skączył we mnie cykle cykle mam nie regularne czy mogę być w ciąży niewiem ... Miła któraś podobny przypadek? Całymi dniami pracuje i nie mam czasu isc do ginekologa a na test za wczesnie... chodzi za mna takie nurtujące uczucie ze jednak jestem niewiem czemu.przejzałam wszystkie wpisy i przypadku takiego jak ja nie znalazłam

Odnośnik do komentarza
Gość kawalekszczescia

Witam, mam pytanie moje cykle nie są regularne 28-40. Sens w tym że okres mi sie spóźniał 10 dni i spałam z chłopakiem 8 dnia (8 dnia gdy sie spóźniał) po 2 dniach dostałam okres. Czy mam szansę na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam potrzebuje konkretnej odpowiedzi 14 listopada doszło do stosunku z wytryskiem, po czym od tych kilku dni czuje się dziwnie. Mam poranne mdlosci, ciągle chce mi się jeść, jak bym mogła to bym pół dnia przespała , mam także bole podbrzusza co jakiś czas w ciągu dnia jak bym miala zaraz dostac miesiaczke .Czesto mam parcie na pęcherz i bolą mnie piersi co mam zrobić , mam regularne cykle i co miesiąc dostaje 24 okres nigdy mi się nie spóźniał jak mam sobie z tym poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Gość Gość 91

Witam, mam pytanie. Moje cykle od 3 miesięcy wariują. Zaczęliśmy z mężem staranie się o dziecko. Od tamtej pory cykle miałam 28 dni, teraz już nawet 25. Mam 8 dni do spodziewanej@ a dziś kochałam się z mężem. Zawsze w tym czasie bolały mnie piersi, źle się czułam a tu nic... miała któraś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza

Witam, proszę o pomoc.
W drugim dniu okresu kochałam się z chłopakiem. Stosunek był przerywany bez zabezpieczenia i finał poza. Dodam że miesiączki mam co 23 dni. Teraz okres mi się spóźnia już drugi dzień. Bardzo się stresuje ta sytuacja. Czy to możliwe bym zaszła w ciążę? Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Gość Tajneszit

29 kwietnia uprawiałam sex (bez zabezpieczenia) z moim chłopakiem miałam mieć okres 4 maja i spoznia mi sie juz 4 dni czy mogło dojść do zapłodnienia ? Proszę o odpowiedz bardzo sie martwie ;((

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie cykle mam regularne co 28dn
Okres miałam dostać 15 lipca
Wczoraj czyli 9 lipca kochałam się z facetem i doszło do wytrysk w dziś dostałam okres tak mi się wydaje bo jest to bardziej śluz zabarwiony krwią ale nie o to chodzi wiem że przed okresem są dni nie płodne ale nie potrafię ich wyliczyć czy jest możliwość że mogła bym zajść w ciążę

Odnośnik do komentarza

Kochane mam pytanie do was kochałam się z moim partnerem w ostatni dzień owulacji później wspolzylismy jeszcze przez cały tydzień i kończył stałe we mnie. Natomiast teraz mam 6 dzień krwawienia i nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie bardzo chcemy dzidziusia robiłam dwa testy ale negatywne dodam jeszcze że mam okropny apetyt i czuje ze mi się powiekszyly piersi co wy na to

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga Piwowarska

Witam. Około miesiąc temu uprawiałam seks z chłopakiem 3dni przed planowaną miesiączką. Miesiączka po stosunku spóźniła mi się o 4dni... Ale nie była taka jak zawsze. Na początku zaczęłam lekko krwawić a krew była czerwono-brązowa. Na drugi dzień miesiączka tak jakby znikła a pod wieczór było to raczej plamienie... Myślałam ,że to przez stosunek doszło do takich zmian ale teraz znowu spóźnia mi się okres.... Czy istnieje taka możliwość,że jestem w ciąży??

Odnośnik do komentarza

Kochałam sie z chlopakiem 2 dni przed okresem z wytryskiem do środka. W drugi dzien okresu tak samo. I w czwarty dzień okresu tez i również wytrysnal we mnie. Moje miesiączki sa nieregularne. Niekiedy wystepują co mniej niz 28 dni tj. 23 niekiedy na miesiączke czekam ponad 30 dni tj. np. 34, 35, a nawet 37 dni. Czy moglam zająć w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Witam,
Istniej takie ryzyko, ponieważ ma Pani nieregularne cykle i nie wiadomo kiedy była owulacja. Proszę się przebadać i znaleźć powód tych rozregulowanych cykli. To bardzo ważne aby umiała Pani wyznaczać sobie dni płodne i owulację aby unikać tych dni, jeśli nie chce Pani począć dziecka. Jeśli od ostatniego zbliżenia minęło co najmniej 9 dni może Pani zrobić test z porannego moczu. Proszę napisać jak już go Pani zrobi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Kasieńka_17

Największe ryzyko zapłodnienia i w konsekwencji ciąży, jest około dni płodnych i konkretnie w dzień płodny czyli owulację. Jeśli nie wiesz kiedy wypadła twoja owulacja to niestety określenie czy jesteś w ciąży może być 50/50. Ja radziłabym c kontrolować swój cykl (zwłaszcza jeśli kochasz się bez zabezpieczenia). Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta, który kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Jest tani, wygodny w użyciu i niezwykle łatwy w stosowaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...