Skocz do zawartości
Forum

Czy można zajść w ciążę podczas połogu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kochałam się z mężem 4 tygodnie po porodzie, ale bez zabezpieczenia bo sądziliśmy, że tak szybko nie da się zajść w ciążę jednak dzisiaj jak wyczytałam w internecie to jest indywidualna sprawa i zaczęłam się trochę martwić. Więc czy jest możliwość, że znów zaszłam w ciążę? Dodam, że mąż nie "skończył" we mnie czyli nie doszło do wytrysku wewnątrz, jednak mówi się, że ten preejakulat też zawiera plemniki. Czy mogła już wrócić mi płodność ? Dodam, że nie karmię piersią i z tego co wiem to kobiety które karmią mlekiem modyfikowanym mają większe ryzyko na przyspieszenie powrotu płodności. Jednak moje pytanie brzmi czy z opisanej wyżej sytuacji mogę zajść w ciążę czy raczej istnieje małe prawdopodobieństwo żeby jajniki tak szybko powróciły do swojej dawnej roli?

Bardzo proszę tylko o konkretne odpowiedzi. I proszę sobie darować pisanie, że jestem nierozsądną kobietą skoro zdecydowałam się na seks 4 tygodnie po porodzie skoro połóg trwa 6. Mieliśmy z mężem ochotę, a mnie krocze nie bolało.

Odnośnik do komentarza

Tak jak przeczytałaś to indywidualna sprawa kiedy powracamy do płodności. Co do połogu. To mi się wydaje że to też nie jest książkowe i też jest sprawą indywidualną. Ja krwawiłam 8 tyg a moja kuzynka 3 tyg i wszystko było Oki. Więc nie wiem czym się przejmujesz :)

Mi się wydaje że marne szanse żebyś zaszła.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...