Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę zajść w ciążę prze preejakulat?


Gość załamana11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mysliciel

wczoraj z chlopakiem w samej bieliznie orieralismy sie o sb- udawalismy seks. jestem przed okresem ale nie mam go regularnie wiec nie wiem czy mialam dni plodne czy nie. on mial troche mokra bielizne. moze to smieszne ale boje sie ze moge byc w ciazy. czy jest mozliwe jakiekolwiek zaplodnienie przez bielizne.? kiedy moze dojsc do zaplodnienia przez bielizne?

Odnośnik do komentarza
Gość załamana11

witam, mam pytanie. Ocierałam się z chłopakiem i ja byłam bez bielizny, on miał bokserki. Wytrysku nie było, jednak był ten płyn wydzielający się podczas podniecenia. Czy jest możliwe że jestem w ciąży? proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam a wiec problem jest taki ze nie dawno postanowiliśmy mieć ten swój pierwszy raz byl to mój jak i za razem jej pierwszy raz. Gdy zaczęliśmy sie całować ona siedziala mi na kolanach byla bez majtek a ja tak. W czasie calowania z mojego członka wydobywal sie ten śluz bylo go trochę widać po zewnętrznej stronie majtek. I potem zaczęliśmy współżycie. Teraz moje pytanie czy jest możliwość ze zaszla w ciążę od tego śluzu gdy ja mailem majtki a ona nie chodź troche przebił na zewnątrz bo widziałem? Boje się ze zaszla w ciaze bo czytałem ze są plemniki w tym.

Odnośnik do komentarza

Witam,

To, co piszesz, jest trochę niejasne. Czy uprawiając potem seks użyliście prezerwatywy? Czy doszło do wytrysku?
Jeśli nie zabezpieczyliście się, a dziewczyna była w okresie płodnym, istnieje spore prawdopodobieństwo ciąży, nawet, jeśli nie doszło do właściwego wytrysku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mtaaateusz, pierwsza sytuacja, jaką opisałeś, nie stwarza ryzyka ciąży. Jeśli byłeś w bokserkach, to do zapłodnienia nie doszło, bo nie było kontaktu Waszych okolic intymnych. Natomiast drugą sytuację, czyli Wasz pierwszy raz z dziewczyną, opisałeś niedokładnie. Nie wiadomo, czy uprawialiście seks z zabezpieczeniem. Jeśli nie użyliście żadnego środka antykoncepcyjnego, a dziewczyna miała dni płodne, jest ryzyko, że może być w ciąży. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Sytuacja przedstawia się następująco. Pomiędzy mną a moim partnerem doszło do zbliżenia. Zastanawiamy się nad prawdopodobieństwem zapłodnienia w naszym przypadku. Otóż partner wprowadził członka na krótki okres do pochwy, nie miał wytrysku. Myślimy jednak, że mógł się wydzielić preejakulat (później się zabezpieczyliśmy) i zamartwiamy się tylko tym jednym faktem. Jaka istnieje szansa zapłodnienia poprzez preejakulat? Dodam, że byłam jeden dzień po skończonym okresie, pełny cykl trwa około 28-29 dni. Słyszałam, że po okresie zasadniczo powinny nastąpić dni niepłodne, ale postanowiłam zapytać. Dodatkowo był to nasz pierwszy stosunek, nie "stosunek po stosunku". Przeczytam każdą wypowiedź i z góry za nią dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Po okresie teoretycznie są dni niepłodne, ale z tym różnie bywa, ponieważ organizm lubi płatać figle a termin owulacji czasami isę przesuwa. Ogólnie w preejakulacie MOGĄ ale NIE MUSZĄ być plemniki więc tu też jest niewiadoma. Sądzę, jednak że szansa na ciążę jest mała i nie masz co się tym zamartwiać. Ja bardzo się stresujesz to po 14 dniach zrób test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam, nie mam przebitej błony i mam dni niepłodne, powinnam mieć dziś okres lecz go nie dostałam, wczoraj mój chłopak włożył mi penisa do pochwy i posuną kilka razy, czy jest możliwość zajścia w ciążę przez ten płyn który sie wydziela? nie doszło do wytrysku ani w środku ani na zewnątrz, proszę o odpowiedź specjalisty

Odnośnik do komentarza

13.02 w trzeci dzień okresu kochałam się z chłopakiem, stosunek zabezpieczony prezerwatywą, nie pękła,nie zsunęła się.Mam długie cykle, ok 35 dni. Ostatni nawet 41. Na samym początku dotknęłam kilka razy ręką penisa bez prezerwatywy. Później zaczęliśmy się kochać w prezerwatywie, ale na koniec dochodziliśmy odzielnie, partner miał wytrysk w prezerwatywie poza mną. ja jednak zaczęłam dotykać się ręką, nie wkładałam palców do środka. Zapomniałam, że na samym początku dotknęłam tą ręką penisa, minęło przynajmniej 10 min zanim zaczęłam dotykać siebie. Wydawało mi się ze ręka była sucha, a dotykając penisa nie wydzielał się jeszcze preejakulat, ale teraz zaczynam myśleć że przez to mogę być w ciąży. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...