Skocz do zawartości
Forum

Niska waga a wystający brzuch przy pływaniu na basenie


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Julia, mam 147cm wzrostu i wazę 33kg. Czy to za dużo ? Czy to za mało ?
Codziennie chodzę na basen i przepływam 1-2 km i nadal nie jestem zadowolona z mojej sylwetk ponieważ mam wystający brzuch :\\

czy ważę za dużo ?
czy ważę za mało?

Odnośnik do komentarza

Moja droga ważysz stanowczo za mało. Musisz koniecznie przytyć i to sporo bo inaczej to grozi Ci niedożywienie i poważne konsekwencje. Na pewno nie masz wystającego brzucha, może masz zaburzone postrzeganie swojej sylwetki. Musisz koniecznie przytyć dla własnego zdrowia

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

Moja droga ważysz bardzo mało i powinnaś jak najszybciej prztyć. Nie możesz się odchudzać w tym wieku bo później mogą ci wyjść różne choroby, których pierwotną przyczyną była Twoja niska waga. Musisz koniecznie porozmawiać z rodzicami aby zaprowadzili cię do dietetyka który ułóży ci dietę na przybranie masy. Radziłabym również zrobić badania czy przypadkiem Twoja chudość nie jest wynikiem chorby.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest niska i dlatego powinnaś przytyć. Nie powinnaś się odchudzać, ani podejmować radykalnych kroków prowadzących do zminimalizowania Twojej wagi. Zacznij się prawidłowo odżywiać, ponieważ w innym przypadku możesz sobie zaszkodzić. Jeśli jesteś aktywna to Twój organizm powinien mieć dużo energii i dlatego też powinnaś jadać regularne i dobrze zbilansowane posiłki.
Nie napisałaś od jakiego czasu pływasz. Czasami jest tak, że potrzeba czasu aby zobaczyć efekty ćwiczeń czy uprawiania sportu. Musisz być wytrwała i cierpliwa wtedy na pewno poprawi się Twoja sylwetka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...