Skocz do zawartości
Forum

1500 kcal w dowolnej formie


Gość lalalaaaaa5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lalalaaaaa5

Witam! Wiem, ze przybranie na wadze spowodowane jest przyjmowaniem zbyt duzej ilosci kalorii. Mam 160cm wzrostu i 21lat. Czy jeżeli będę przyjmować około 1500kcal w różnych produktach, jak np. słodycze, alkohol czy przekaski to strace na wadze? Oczywiście nie przekraczając ilości kcal. Jedzac oczywiscie zawsze śniadania(które przeważnie składaj się z jakieś sałatki np. serek wiejski z pomidorem i ogórkiem lub tuńczyk z ogórkiem, kukurydza i jogurtem naturalnym albo pół czekolady czy jakieś lody(około 250kcal) ) oraz jedzac co jakis czas przez cały dzień do godziny około 20. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dziwne pytanie i dziwny sposób na chudnięcie. Ale nie wydaje mi się żeby był on zdrowy, bo przecież jedząc słodycze, fast foody i przekąski nie dostarczamy organizmowi wszystkich składników odżywczych. Wprowadzam za to dużo cukrów prostych i tłuszczy nasyconych, które negatywnie wpływają na układ krwionośny.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

ja mysle ze to nie jest dobry pomysl bo pilnowac kalorie to jedno ale wez pod uwage ze niektore produkty bardziej inne wolniej się przyswajają, zalezy jaki masz metabolizm i co jesz, bo jedzac same slodycze a pilnujac kalorii skoczy Ci cukier i wraz nie schudneisz, tak smao ejdzac weglowodany bedziesz licyzla kalorie ale i tak bedziesz tyła

Odnośnik do komentarza

Twoja dieta - o ile można nazwać ją dietą jest bardzo niekorzystna dla Twojego organizmu. Po pierwsze - Takie jedzenie nie uwzględnia dobowego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Przy takiej diecie wprowadzamy zbyt duże ilości cukrów i tłuszczy a mało białka, witamin i substancji mineralnych. Po drugie - Odżywianie się w ten sposób może zwiększyć ryzyko niektórych chorób takich jak miażdżyca, choroba wieńcowa serca, rak jelita grubego. Po trzecie - Dieta taka będzie prowadzić do niedoborów witamin i zw mineralnych a to grozi osteoporozą, anemią. Po czwarte - Taka dieta rozreguluje Twój metabolizm, mogą pojawić się wzdęcia, zaparcia, zgaga i biegunki. Po piąte - Ta dieta jest po prostu NIE SKUTECZNA. Zbyt duże ilości pustych kalorii powodują przybieranie na wadzę.

Dlatego też, zrezygnuj ze swojego pomysłu. Jeżeli chcesz się odchudzić to przejdź na dobrze zbilansowaną dietę, która będzie pokrywać Twoje dziennie zapotrzebowanie na substancje pokarmowe. Jedz 4 - 5 posiłków dziennie i uprawiaj sport. Zwiększ dawkę ruchu w wolnym czasie, spędzaj aktywnie wolne chwile a na pewno ujrzysz tego efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...