Skocz do zawartości
Forum

Czy sprzątacie kupy po swoich pupilach?


Gość WebMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WebMaster

Mam do was pytanie, czy sprzątacie po swoich psach na spacerach? Bo mnie to bardzo denerwuje, nie mam psa, bo mam małe meszkanie, ale wkurza mnie gdy idąc rano do pracy musze omijać na chodniku psie kupy.... nie mówię jmuż o przejściu się po trawniku... niby każdy własciciel czworonoga ma taki obowiazek ale jakos mało osób z tego korzysta

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

dzisiaj szlak mnie trafił jak zobaczyłam akcę pt Pańcia z pieskiem... Pańcia stała, piesek robił co miał robic na rogu takiego straganu z kwiatami... Pani udawała, że nie widzi że jej pupil uwalił kupsko tuż koło flakonu... gdy psina skonczyła ta szybko chciała uciec, ale zatrzymał ją sprzedawca i kazał sprzątnąć... narobiła takiego zamieszania że było ją słychać na cąłą ulice

Odnośnik do komentarza

no niestety brudasy zdarzają się wszędzie. Mnie za to wkurzają osoby z kotami, ktore puszczają koty na dwór. Lubię koty i nie mam nic przeciwko temu, ale one srają ( za przeproszeniem) do piaskownic a potem dziciaki się w nich bawią... U mnie na osiedlu są takie dwie, mieszkają na parterze i koty, swobonie wchodzą na balkon i z niego schodzą. Nie raz widziałam, jak załatwiały się do piaskownicy... zwrócenie uwagi niestety ale nie pomogło

Odnośnik do komentarza

~Oczy Twoje
dzisiaj szlak mnie trafił jak zobaczyłam akcę pt Pańcia z pieskiem... Pańcia stała, piesek robił co miał robic na rogu takiego straganu z kwiatami... Pani udawała, że nie widzi że jej pupil uwalił kupsko tuż koło flakonu... gdy psina skonczyła ta szybko chciała uciec, ale zatrzymał ją sprzedawca i kazał sprzątnąć... narobiła takiego zamieszania że było ją słychać na cąłą ulice

:D
Nie no niezłe.
Koty funkcjonują zupełnie inaczej, więc wydaje mi się, że pełna kontrola nad ich zachowaniem jest po prostu nierealna.
Natomiast pies chodzi na spacer z właścicielem, trzyma się jego, wiadomo więc, kiedy gdzie i który pies się załatwia, a więc i kto, i gdzie powinien sprzątnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...