Skocz do zawartości
Forum

Bezobjawowe zapalenie pęcherza moczowego


cossi

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy jak partnerka będzie stosowała tabletki dopochwowe lactovaginal,podjadała żurawinę, aby zapobiegać nawrotom ,które występują po leczeniu zapalenia
pęcherza,do higieny intymnej stosowała emulsję z kwasem mlekowym,generalnie chodzi o zakwaszanie ,żeby hamować rozwój patogenów,
wszyscy mamy bakterie e-coli ,która wywołuje zapalenie pęcherza,mężczyźni nie maja zapalań z racji dłuższej cewki moczowej/też nie masz/,kobiety krótką i dlatego po podrażnieniu dochodzi do zapaleń.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ja miałam dość często zapalenie moczu po stosunkach z moim chłopakiem, ale teraz właśnie "zakwaszam środowisko" w pochwie ;) i powoli mi mija, ale potrzeba czasu, higineny i pewnych środków (żurawina, probiotyk gin.) aby podleczyć układ moczowo-płciowy i go zabezpieczyć, na mnie działa wyjąkowo dobrze, bo już nie cierpię na zakażenia tak czesto jak wczesniej.. kobiety sa dodatkowo bardziej narażone na takie zakażenia, bo mają "krótsza droge" do pęcherza.

Odnośnik do komentarza
Gość Alaaaa223

Monia mnie dotyka już od roku przypadlość, że po dłuższej abstynencji zaraz na drugi dzień po stosunku dopada mnie delikatny krwiomocz, generalnie ta końcówka na koniec oddawania moczu zabarwiona na dalikatna czewriwń. Na badaniach byłam już kilka razy i zawsze wychodzi e.Coli.b Byłam już kilka razy u urologa po antybiotyk ale ile można. Powiedz jak zawkaszasz środowisko i jakie preparaty na to brałaś. Z góry dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...