Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy i gorszy wzwód penisa


dymek

Rekomendowane odpowiedzi

Juz trzeci tydzien boli mnie glowa, przez pierwszy tydzien myslalem ze to przeziebienie bralem fervexy, rutinoscorbin itp. W drugi tydzien poszedlem do lekarza, przepisal mi antybiotyk ale nic mi to nie pomoglo. Najgorsze jest to ze w ostatni dzien brania tego antybiotyku stalo sie cos dziwnego, mialem problemy ze wzwodem;/ Nie wie ktos co moze byc przyczyna tego bolu glowy i problemow ze wzwodem? Przed tym wszystkim bylo wszystki w porzadku, moglem robic to nawet 3x dziennie a teraz nei wiem co jest, jeszcze ta bolaca glowa...

Odnośnik do komentarza

Od lekarza dostalem cloranxen. Troche dziwne... W ogole od samego poczatku lekarz zadawal glupie pytania typu: czy mam dziewczyne, czy mnie rzucic nie chce, czy w szkole mnie nikt nie gnebi xd Jak sie okazalo to przede mna byl jakis pacjent z problemami psychicznymi i czulem sie jakby ten lekarz mnie tak traktowal. No tego leku nie biore co mi przepisal, bo czytajac opis jego i opinie ludzi to to bez sensu. Jakis psychotropowy, nie mam zamiaru sie truc. W ogole widze dobre podejscie lekarzy...

Odnośnik do komentarza

Mierzyli mi cisnienie, wyszlo sporo podwyzszone. W ogole nie mogli z urzadzenia odczytac cisnienia tetniczego bo nie wiedzieli, ktore parametry o tym mowia :D
Sam myslalem ze to wlasnie cos z krazeniem moze byc. Bo krew dobrze nie dochodzi na dol to nie ma mocnego wzwodu no i do gory to i glowa moze bolec. 2 dni temu poszedlem wypic ;d i tak lepiej troche po tym, juz lzej boli. To co robic teraz?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy interesowałeś się "mechanizmem" wzwodu.Jest to dosyć proste- krew napływa do ciał jamistych pod wpływem podniecenia.I tu zaczynają się schody, przy wysokim ciśnieniu teoretycznie nie powinieneś mieć problemu, chyba że jest to problem:naczyniowy,neurologiczny lub psychiczny.Możesz zrobić test tzn.na noc(zdrowy facet ma kilka wzwodów podczas snu) oklej paskiem cienkiego papieru(bibuła, znaczki pocztowe) "sprzęt.Jeżeli rano będzie przerwany to może znaczyć że jest to problem psychiczny, czyli wzwód był i osiągnął wysoki poziom.Jeżeli będzie inaczej tzn.papier będzie cały to problem fizjologiczny a przyczyn tego jest naprawdę wiele.Ja bym zaczął diagnostykę ciśnienia tętniczego.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety Pana opis jest niepełny - brakuje informacji jakie jeszcze miał Pan dolegliwości. Nie ma bowiem takiej możliwości, by lekarz zlecił Panu antybiotyk ze względu na zgłaszany ból głowy. Na pewno jednak Klabax w ramach działań niepożądanych nie powoduje zaburzeń wzwodu. Problem ze wzwodem mógł być wynikiem osłabienia związanego z infekcją, mógł mieć jednak również bardzo wiele innych przyczyn (organicznych lub psychogennych). Proszę poczekać na ustąpienie infekcji - problemy powinny minąć. Gdyby nie minęły wskazana będzie konsultacja urologiczna.
A propos bólu głowy to przede wszystkim wskazana jest diagnostyka w kierunku nadciśnienia. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszą diagnostyką i ewentualnie leczeniem.

Odnośnik do komentarza

Jak rano wstaje to zawsze jest dobrze, wszytko gra jak nalezy. "Sprzet" bardzo dobrze, dopiero po jakims czasie zaczyna sie bol glowy, goraco mi w glowe, goraczki brak. Do rodzinnego to ja juz nie mam ochoty isc, skierowanie do neurologa mi dal ale do konca roku nie ma przyjec nigdzie;/ Chcialbym powrocic do uprawiania sportu a przez to to nie moge;/ Denerwuje mnie to juz co raz bardziej

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ciśnienie tętnicze może Pan kontrolować samodzielnie - nawet jeśli nie ma Pan aparatu, na pewno ma go ktoś z Pana znajomych. Po drugie sugerowałabym, by zastanowił się Pan czy opisane objawy nie mają przyczyn psychogennych. Może ma Pan jakieś problemy w domu, pracy, itd? Może początek objawów ma związek z jakąś stresującą sytuacją?
A propos neurologa to w zasadzie ma Pan dwa wyjścia - albo poczekać w kolejce, albo skorzystać z płatnej porady prywatnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...