Skocz do zawartości
Forum

Czy to, że nie mam przyjaciół i dziewczyny, a rodzice się mną nie interesują spowodowało u mnie depresję?


Gość gi...96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 14 lat i mam na imię Piotrek. Cierpię chyba na depresję. Jest mi bardzo smutno, cały czas plączę, byłem dobrym uczniem, lecz pogorszyłem się w nauce, jestem jakby bez życia, nie mam przyjaciół, dziewczyny, ani kolegów, a z rodziną w ogóle nie rozmawiam - wracam ze szkoły, a mama jest w pracy, wraca o 20. Tata w ogóle ze mną nie rozmawia, ostatni raz się odezwał 2 tygodnie temu. Czuję się opuszczony, niechciany, jeszcze jutro rodzice odetną mi internet - całkiem się załamię, w ogóle ze mną nie rozmawiają, nie interesują się mną, wiec oni na pewno mi nie pomogą. Przyjaciół nie mam, ani dziewczyny - z tego powodu jest mi bardzo przykro, też nic tylko łzy. Całymi nocami płaczę i marzę o tym, żeby to się skończyło, czuję się po prostu tak samotny, nieakceptowany, że to jest nie do pomyślenia - błagam o pomoc, bo tylko wam mogę się zwierzyć z moich uczuć.
Odnośnik do komentarza
Gość mamtowdupie
mam tak samo człowieku mam 20 lat a od Ok 3 lat niemam przyjaciół z rodzią zamieniam 3-4 zdania dziennie tzn z matka bo z ojcem nie rozmawiam od 1.5roku tylko jakies pojedyńcze słówka niemam prespektyw na zycie wszystko mi jest obojetne.... niewiem co mam robić!!
Odnośnik do komentarza
Gość asasasasa
Jakbym czytał siebie... Na tym samym etapie życia (ok. 13-14 lat miałem) przezywałem to samo. Problem w tym, że u mnie nic się nie rozwiązało. Teraz mam 20 lat, skończyłem technikum, a mój życiorys to 7 lat czarnej dziury. W dalszym ciągu zero kolegów, rodzice wciąż nie mają na nic czasu, nigdy nie miałem dziewczyny... Zaszyłem się w domu i przez długie lata miałem wszystko w daleko... Przez te 7 lat depresji nie osiągnąłem NIC, zmarnowałem najszczęśliwszy okres życia. Innym ludziom dzwonią telefony, co chwile jakieś grille, ogniska. Co wieczór coś robią: siedzą, gadają, organizują wycieczki. Ja jestem sam, bez ani jednego kolegi, bez ani jednej osoby z którą można pogadać, bez ani jednej osoby, której można zaufać. Teraz mam wakacje, które potrwają jeszcze 4 miesiące, a ja nie mam na siebie żadnego pomysłu. Obudziłem się z ręką w nocniku i całe dnie się tylko zastanawiam po co ciągle jeszcze żyje...
Odnośnik do komentarza
Mam 19 lat i odkąd skończyłem gimnazjum uświadomiłem sobie że jestem zupełnie osamotniony. Chodzę do 3 klasy LO i nie udało mi się tam na razie z nikim za kumplować, o dziewczynie nie wspominając. Sam sobie niestety nie poradzę, nie widzę wielkich możliwości aby się wydobyć z tego bagna.
Odnośnik do komentarza
No u mnie też ...
Rodzice ze mną nie gadają, mama mi obiecuje że wyjdziemy gdzieś na spacer.. Nic .
Oglądniemyy film , też nie ... I kolegów i koleżanek też mi brak, tak samo jak kolega, całymi nocami płacze.
Brak akceptacji wobec mnie. Tragedia ale, życie toczy się dalej, nie wiadomo co się stanie.
I tak kiedyś trzeba umrzeć ...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...