Skocz do zawartości
Forum

Wyciekanie spermy z prącia podczas wypróżniania


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem i jestem trochę skrępowany sytuacją. Mianowicie podczas oddawania stolca, mam wyciek spermy z prącia. Im większe parcie tym większy wyciek. Nie towarzysza temu, żadne bóle. Ogólnie jednak jest tak, że erekcje też mam słabsze.Wydaje mi się, że jedno z drugim ma jakiś związek.
proszę odpowiedzieć czy to coś poważanego i co powinienem zrobić? Ogólnie nic mi nie dolega, raczej prowadzę zdrowy styl życia. Wydaje mi się, że tak nie powinno być. i nie wiem ani gdzie ani do kogo się udać. bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam PF

Odnośnik do komentarza
Gość Armando

A ja mysle ze jest to efekt poprostu duzego nagromadzenia nasienia.Podczas wypróżniania , szszczegolnie gdy stolec jest twardy nastepuje ucisk na prostate co może powodować wycieki spermy. Szczegolnie jesli wczesniej,(nawet kilka godzin wczesniej) czymś sie podnieciłes.Organizm pozbywa sie nadmiaru ejakulatu Najczesciej w okresie kiedy zdarza cie sie mimowolny wyciek nasienie , nawet bez wzwodu.Zapewne nie uprawiasz przez dłuzszy czas sexu ani sie nie masturbujesz.Jest to normalne i ja bym sie tym nie przejmował.

Odnośnik do komentarza

Tak, to może być przez to, że długo tego nie robisz :) albo przetrzymujesz wcześniej odpowiedni czas na wypróżnienie i potem silniej się starasz i następuje wyciek spermy.
Jeśli nadal nie będziesz zaspokajał tych potrzeb to w krótkim czasie i ten wyciek podczas wypróżniania minie.
Jeśli oczywiście to jest powodem do wycieku.
Wydaje mi się, że jeśli wcześniej się dużo np. masturbowałeś i nagle przestałeś to jest to taki epizod do przejścia.

Odnośnik do komentarza

Panowie polecam ten artykuł, przypilnujcie nawyków szczególnie sikania, ale też oddawania stolca. Mi to rozwiązało wiele problemów, mam wrażenie że też zniknął wyciek nasienia, który rzadko ale się zdarzał. Nie sikajcie na zapas, nie dosikujcie poprzez parcie,i w ogóle nie przyjcie mięśniami brzucha, zobaczycie zmianę po jakimś czasie. Organizm uczy się naszych złych nawyków i je sam prowokuje po jakimś czasie. System nerwowy można zaprogramować dobrze i źle https://www.magazynswiatseniora.pl/artykul/jak-prawidlowo-oddawac-mocz-i-stolec-aby-zapobiegac-pozniejszym-problemom

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...