Skocz do zawartości
Forum

zaburzenia rytmu serca duszność !!


Gość LUNA2534

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LUNA2534

witam mam na imię lena mam 22 lata od ponad 2 tygodni dokucza mi serce praktycznie codziennie od tego czasu serce bije jak oszalałe bije bardzo szybko i nierówno zmierzyłam ciśnienie podczas ataku 160/52 puls 158 dostaje wtedy duszności i ogólnego osłabienia to wszystko trwa może z 10 minut i potem przechodzi prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Po Twoim wpisie dotyczącym zwykłego holtera, sądzę, że to problemy nerwicowe. Ciesz się, że masz teraz. Ja miałam zakładany w upał, nie wiedziałam, co mam założyć, by ukryć pod ubraniem. Cały czas poprawiałam bluzkę, a i tak to na niewiele pomogło ;) Co i rusz musiałam odpowiadać na troskliwe pytanie "Masz holtera?" ;)

Odnośnik do komentarza

To wróżę nieprzespaną noc ;) Spokojnie, tak od razu nie oderwie się, a jeśli nawet, to pewnie dostałaś dodatkowo na wszelki wypadek plasterek? Jeśli na moment któraś z elektrod się odczepi, nie będzie to miało znaczenia, jeśli chodzi o całokształt badania. U mnie któraś odczepiła się już po drodze i zorientowałam się dopiero po przyjściu do domu i też nie było problemu. Pamiętaj, ze holter rejestruje pracę serca aż 24 godziny.

Odnośnik do komentarza
Gość LUNA2534

No noc będzie ciekawa ale chce to przecierpieć i wiedzieć co mi jest za tydzień mam dopiero ekg wysiłkowe a naprawde boje się ze pewnego dnia serce mi się zatrzyma i po mnie biore bisocard 2 razy dziennie i troche się uspokoiło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...