Skocz do zawartości
Forum

Krew w ślinie od ponad 2 miesięcy


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to już nie wiem co mam z tym problemem robić.Zaczęło się od jakiegoś przeziębienia w lutym (gorączka, nawet nie pamiętam czy miałam ból gardła), ponieważ paracetamol nie pomagał na zbicie zacząłem zbijać polopiryną, około 3 dnia rano poczułam metaliczny smak krwi w ustach, splunęłam na chusteczkę i faktycznie krew (to trwa do dziś), po 4 dniach choroby utrzymywał się kaszel,ale bez gorączki (jestem nałogowym palaczem) więc wybrałam się do lekarza, kobieta stwierdziła, że płuca i oskrzela są czyste ale gardło się jej nie podoba,zapisała antybiotyk (Doxycyklinę) nie mówiąc mi czy to angina czy inne bardziorstwo. Nic nie przeszło!Poszłam do niej na kontrolę i powiedziałam, że chcę skierowanie do laryngologa,poszłam do faceta, stwierdził, że nie widzi żadnych zmian z jamie ustnej, być może cieknie to z zatok, zapisał Miramile i Bromelan, pierwsze brałam guzik daje a drugie nawet nie tknęłam.Znowu nie było żadnej zmiany. Poprosiłam więc o RTG klatki piersiowej, zrobiłam, opis mnie trochę wystraszył więc poszłam do pulmonologa, tam Pani stwierdziła, że owszem pola płuce są nieco rozedmowe i widzi zrosty/blizny po przebytych chorobach,ale większych zmian nie widzi (dodam, ze krew nie pojawia się przy kaszlu). zrobiłam dodatkowo morfologię z OB i CRP,potas,magnez, żelazo, próby wątrobowe, gazometrie, spirometrię,tf3 i 4, usg tarczycy guzik dalej nic. A krew jak jest tak jest! Często pojawia się po nocnym spaniu wraz z żółtą wydzieliną, tak samo jest jak się położę po południu, czasem jest to wieczorem, w każdym razie pory są różne.Już nie wiem do kogo się udać?i jakie badania zrobić?byłam też 2 go laryngologa zapisał cyclonamine, ale nie przechodzi i na 3 dzień dostałam biegunki. wydałam już na badania chyba z 700 zł i starch pomyśleć ile jeszcze wydam.

Odnośnik do komentarza

Warto by było dokładniej zbadać płuca,w tym wieku początki rozedmy i zrosty,to trochę dziwne ,chyba,że chorowałaś na ciężkie zapalenie płuc,
ale najpierw trzeba by dokładnie sprawdzić zatoki,bo ta krew jest stąd ,skąd ta żółta wydzielina,
nie powinno być krwi ani tej wydzieliny,
miałaś rtg zatok?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...