Skocz do zawartości
Forum

Jak przedłużyć włosy?


Gość arabeska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

moja koelzanka regularnie przedluza wlosy zalezy czy robisz cała głowe czy 3/4 czy pół czy robisz z naturalnych czy sztucznych bo to moze kosztowac i 3 tyd zalezy od dlugosci czy farbujesz czy krecisz itd efekt jest super ale musisz dbac bo latwo sie wyrywaja i jak juz duzo wypadnie widac zgrzewy

Odnośnik do komentarza

witam,nie długo wybieram się na przyjęcie w gronie znajomych,i nie chce już słyszeć czemu ma takie włosy a nie inne(mam bardzo rzadkie włosy,i takie do ramion)z jednej strony mi się podkręcają;/ostatnio była dyskusja czy mi włosy rosną itd,każda z moich znajomych ma piękne długie gęste włosy i mogą coś z tym zrobić a ja?czuje się okropnie,zakładam sukienkę i kompletnie nic,nic nie pasuje nic z włosami nie da się zrobić,bo spiąć tez nie bo za krótkie ,chociaż raz chciałabym poczuć się kobieco...czy mógłby ktoś pomóc mi znaleźć na allegro włosy doczepiane(clip-in)
mogą być proste,albo jakieś pofalowane,żeby było ładniej,nie muszą być jakieś cholernie długie,takie średnie,jeśli chodzi o kolor,to taki jak ma na zdjęciu ta kobieta..byłabym wdzięczna ps żeby nie były za drogie,myślę że tak za 50 zł da się już coś kupić,chodzi mi o sztuczne bo to tak na raz

Odnośnik do komentarza

~kwiattt
A ja slyszalam tez ze moga razem ze swoimi odpasc, czy to jest prawda ? Bo tez bym chciala sobie przedluzyc, ale troche sie boje

Nawet zwykłe czesanie włosów powoduje powstawanie uszkodzeń i mikrourazów na ich powierzchni. Niestety doczepianie sztucznych kosmków również może wpływać na osłabienie kondycji naturalnych włosów, dlatego zabiegi tego rodzaju lepiej wykonywać okazjonalnie, a nie przez cały czas.

Odnośnik do komentarza

Ja jakis rok temu przedłużałam włosy na taśmę 3/4 głowy. Zapłaciłam 900 zł. Efekt po wyjściu od fryzjera niesamowity, proste, gładkie, dłuugie;) Dostałam preparaty do pielęgnowania włosów (w cenie przedłużania). Minusem było to że po odczepieniu doczepianych włosów moje naturalne nie odzyskały kondycji, są słabe, łamliwe, plączą się do tej pory. Ponadto przy odczepianiu straciłam masę włosów;( także ja nie polecam bynajmniej tej metody.

Odnośnik do komentarza

Ile to razy chciałam przedłużyć włosy, ale zawsze miałam wątpliwości. Metody na tulejki i ringi za bardzo obciążają naturalne kosmyki. Doczepianie pasemek niekoniecznie wygląda naturalnie (takie pasemko może po prostu odpaść). A te na clipsy chyba wymagają gęstszych włosów niż moje... Nie wiem. W każdym razie najmniej obciążają włosy. Gdzieś przeczytałam, że przedłużać włosy powinny tylko osoby, które nie mają problemu z nadmiernym wypadaniem. Włosy, które wypadają zostają na głowie, przez co robią się kłaczki;) Miesiąc po przedłużaniu efekt wcale nie wygląda tak atrakcyjnie;p

Odnośnik do komentarza

kostka rubika123
Ile to razy chciałam przedłużyć włosy, ale zawsze miałam wątpliwości. Metody na tulejki i ringi za bardzo obciążają naturalne kosmyki. Doczepianie pasemek niekoniecznie wygląda naturalnie (takie pasemko może po prostu odpaść). A te na clipsy chyba wymagają gęstszych włosów niż moje... Nie wiem. W każdym razie najmniej obciążają włosy. Gdzieś przeczytałam, że przedłużać włosy powinny tylko osoby, które nie mają problemu z nadmiernym wypadaniem. Włosy, które wypadają zostają na głowie, przez co robią się kłaczki;) Miesiąc po przedłużaniu efekt wcale nie wygląda tak atrakcyjnie;p

Niestety wymienione przez Ciebie metody zagęszczania włosów, zawsze będą ingerować w wygląd włosów naturalnych. Niestety osłabienie, wzrost podatności na uszkodzenia oraz wypadanie włosów to bardzo częste skutki uboczne tych zabiegów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...