Skocz do zawartości
Forum

Komu pasuje czerwona pomadka?


Asioook

Rekomendowane odpowiedzi

ja na przykład mam czerwoną szminkę ale o ciepłym odcieniu taka krwista czerwień z dodatkiem odrobiny pomidora albo cegły. Trudno to opisać.
Przy czerwonej pomadce jest jeden tylko szkopuł... Jak ktoś ma żółty odcień zębów to musi starznie uważać i dobrze wybrać odcień szminki. Bo inaczej żeby robią się jeszcze bardziej żółte.

Odnośnik do komentarza

to prawda czerwona pomadka rzuca się w oczy a przez to nasze zeby tez, ja jednak wole błyszczyki, pomadki są fajne ale na dyskotekę czy imprezkę, a na co dzień wolę błyszczyki, albo pomadki ochronne na zimę, które mają czasem czerwony odcień, malinowy bardziej, ale nie taki ekstrawagancki

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

może się i mylę ale to jest moje zdanie i mam do niego prawo. Nie znoszę jak kobieta ma takie czerwone usta i wszędzie zostawia ślady, na kieliszku, papierosie. Nawet pocałować się nie można bo wtedy cżłowiek wygląda jakby nie wiem w co gębę pchał.

Odnośnik do komentarza

Czerwona szminka to klasyk:) Kocham ten kolor, ale używam tylko na wieczór i na specjalne okazje plus kreseczka linerem, tuszuję, troszkę zaznaczam ciemnym brązem kąciki oczu i co ważne: twarz musi być perfekcyjna! Nie jakaś tam maska, ale dobry podkład, korekto i puder plus drobiazgowe i dokładne ich nanoszenie.

Zawsze używam też konturówki i mieszam przed nałożeniem na dłoni pędzelkiem pomadkę z odrobiną niebieskiego cienia: wtedy zęby wydają się bielsze:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...