Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk


Gość Juras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę od tego, że mam 17 lat i jeszcze nie uprawiałem sexu :) Lecz masturbuje się jakieś 3-4 lata lecz czasem bywa, że co dzień a czasem raz na tydzień. I mam pytanie bo oglądają zdjęcia pięknych Pan jak i przy masturbacji mając fantazje erotyczne szybko dochodzę i kończę :/ jeżeli wykonuje to raz na tydzień (rzadko bo mój popęd jest tak wielki że szok) w czasie wielkiego podniecenia może trwać to do minuty. Nie wiem czy to brak doświadczenia czy już problem? jeżeli problem leży po stronie psychiki to można jakoś zacząć ćwiczyć by stopniowo wydłużać samozaspokojenia jak na razie? bo boję się że gdy zaczną robić to z kobietą nie zdążę jej zaspokoić bo skończę w mgnieniu oka. Czy to kwestia tego że jestem młody i nigdy nie miałem do czynienia z współżyciem?

czy mam przestać masturbować się? czy raczej nie przestawać a ćwiczyć tylko jak i co?

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Fakt jak nie spróbuje to się nie dowiem ;)

Ale nie sądzicie, że po dłuższym zaprzestaniu masturbacji podniecenie będzie wzrastać i zamiast dłużej wytrzymywać dojdę szybciej ze względu na wielkie podniecenie ? ;P

Wypróbuje :) jak na razie jest około 8 dni bez. Postaram się jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

Dzięki,dzięki :)

No już w tym tygodniu będzie drugi tydzień więc nie jest źle baaa jest bardzo dobrze.

Trudno jest jak nie wiem może dlatego, że dorastam i onanizowanie się co dzień lub co 2-3 było to standardowe bo miałem tak bardzo wielki (można powiedzieć, że dalej mam) poziom hormonów :D

Ale czego się nie robi dla siebie jak i dla przyszłej partnerki :) Jak już mnie kusi to pompki i już :P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

hehehe zimny prysznic to jest to :)
masturbacja codziennie moze prowadzic do uzaleznienia i potem bedziesz mial jeszcze gorzej wiec naprawde wez sobie do serca rady dziewczyn , dobrze mówią :P polać im :P

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Hej Juras!
U ciebie problem polega nie na masturbacji jak stwierdziły koleżanki, ale na tym, że jesteś młody jeszcze, nie uprawiałeś seksu i możesz być przygotowany na to, że twoje pierwsze razy z dziewczyną nie będą za długie. Tak jest zawsze więc się nie przejmuj. Z czasem mężczyźni dochodzą do wprawy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

nie zgadzam się z Tobą Acha, masturbacja codziennie lub co 2 dzien od 3-4 lat moze prowadzic do uzaleznienia i niekoniecznie moze szybko konczyc bo jest mlody tylko wlasnie dlatego, ze przyzwyczail penisa do takich pieszczot. Jak przesadzi z masturbacja nie bedzie mial przyjemnosci ze stosunku w którym wątku on29 mial taki problem

Odnośnik do komentarza

Słucham się doświadczonych Pań więc nie ma znaczenia czy to coś czy nie :P ważne że się przełamałem i po takim długim okresie robienia tego praktycznie co dzień teraz trwam w postanowieniu noworocznym (już 15 dzień)

Powiem, że chwilami ciężko jest moja podświadomość wariuje nocą xD sny są tego dowodem :P

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Gość ci...91

witam. Mam 21 lat moja partnerka 18. Jesteśmy ze sobą od niedawna. Nie jest moja pierwsza kobieta, lecz ostatnio próbowaliśmy się kochać poraz pierwszy, ona jest dziewica, no i problem polega na tym ze chwilę po naszym zbliżeniu doszedłem. Nigdy tak nie miałem. Zawsze stosunek trwał normalnie a teraz nagle po chwili koniec. Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Musiałem założyć drugi temat mimo że to co napisałem po jawilo sie w jakims zupelnie innym temacie;p Witam, pisałem na tym forum jakiś czas temu z problemem wzwodu tzn nie mogłem go osiągnąć przy pieszczotach z partnerką. Zaprzestałem masturbacji łykam jakieś tam witaminy i p0d tym względem się poprawiło tzn wzwód wystepuje i nie ustaje tak od razu jak to było jeszcze miesaic dwa temu, więc poprawę widzę. Teraz natomiast przyszła kwestia przedwczesnego wytrysku, jest tutaj wiele tematów ale jakoś konkretnej odpowiedzi nikt nie udzielił przede wszystkim cenne są odp z własnego życia. Opisywałem kiedyś że gduy miałem kilka lat dziewczyne niemiałem takiego problemu ani ze wzwodem ani wytryskiem teraz po 2 letniej przerwie z nową partnerka niestety takie problemy wsytepują ( już w zasadzie 1 problem). Jak sobie z tym radzić?tzn podczas pieszczot nie dochodzę od razu a nawet zdarza sie że dużo czasu mija zanim partnerka doprowadzi mnie do tego stanu, ale wszystko rozbija się o seks gdy dochodzi do penetracji to moment i po wszystkim (na usta podobnie reaguje) rozumiem że akurat te dwa doznania są przyjemniejsze niż jej ręka ale skoro przy zabawach jej ręka wytrzymuje no sporo czasu to czemu nagle przy stosunku już nie;/czytałem o Climax Control taki środek na przedwczesny wytrysk w składzie głównei ma pirodyksyny czyli praktycznie chodiz o witamine B6 kupiłem sobie taką witamine i łykam tak o żeby zobaczyć czy może coś pomoże. Jeżeli ktoś poradził sobie z takim czymś to proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...