Forum Seks

Utrata dziewictwa po pierwszym razie

~ByMartynax3

~ByMartynax3

Dzisiaj uprawialam po raz 1 sex z chlopakiem i strasznie mnie bolalo, kiedy sprawdzalam w domu czy mam blone to wlozylam calego palca i czulam takie cos gumowego i rozciagliwego czy to jest blona dziewcza?

~Kaja

~Kaja

jezeli uprawiałaś sex i chłopak wszedł w Ciebie to już raczej dziewica nie jesteś,jesli poleciała Ci krew, na pewno już nią nie jesteś

~Silvia

~Silvia

Jeżeli uprawiałaś seks z chłopakiem, na pewno już dziewicą nie jesteś. Zwłaszcza, że jeżeli był to Twój pierwszy raz, mogłaś zauważyć krwawienie. To oznaka, że błona dziewicza została przerwana.

~inna72

~inna72

Jeżeli się kochałaś i chłopak wszedł w Ciebie, to naturalne, że już nie jesteś dziewicą, bo zerwał Ci błonę dziewiczą.

~DosiaZosia

~DosiaZosia

A mnie bardziej zastanawia metoda, jaką sprawdzałaś czy jesteś dziewicą, bo gdyby okazało się, że faktycznie nią jesteś, a wsadziłabyś sobie palce rozciągając błonę, to też niewiadomo, czy później byś jeszcze nią była…

aanielkaa

aanielkaa

ja myślę, że jak nakleisz plastra to się sklei...
dziewzyno żarty sobie robisz? nie chodziłaś na biologię? jeśli uprawiałaś seks to nie jesteś już dziewicą, no chyba, że Twój partner ma skalę ujemną na centymetrze...

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
Natalia Bator

Natalia Bator

Podczas stosunku, tak zwanego "pierwszego razu", dochodzi do zerwania błony dziewiczej. Jeśli sądzisz, że w Waszym przypadku do tego nie doszło, bo np. partner nie włożył całego penisa, nie było krwawienia, bądź po prostu chcesz mieć pewność czy jesteś dziewicą czy nie, skonsultuj się z lekarzem ginekologiem.

26 natalia-bator Kobieta, 27 lat, Lublin
dadaaria

dadaaria

może Twoj partner miał tak małego że nie tknął błony dziewiczej? :)) najlepiej zapytaj ginekologa on Cie zbada :)

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
muszka19

muszka19

na pewno już nie jesteś dziewicą skoro uprawiałaś seks!!!!!!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
Asioook

Asioook

przerwanie błony dziewiczej czy nie przerwanie nie świadczą o byciu dziewicą. Wydaje mi się, że skoro uprawiałaś seks ( nie ważne czy doszło do przerwania czy nie) to dziewicą nie jesteś. Dziewice nie odbywają stosunków, skoro się kochałaś to.... wniosek jest prosty.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 26 lat, Kraków
ciekawska20

ciekawska20

Asioook ma racje. Dziewica nie jesteś, bo seks to seks (seks oralny to też seks, a błony dziewiczej nie przerywa). natomiast błona wcale nie musiała pęknąć, bo niektóre kobiety maja bardzo mocną, wytrzymała i rozciągliwą błonę. Słyszałam nawet, że niektórym kobietom błona pęka dopiero podczas porodu!

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 32 lata, Wrocław
~aśka

~aśka

dziwny pogląd.... myslałam, że dziewica to dziewczyna, która ma błonę dziewiczą. Tzn, że jak uprawiałam seks oralny to nie jestem dziewicą??????? Głupie to jakieś. Ja tam uważam się za dziewicę, bo nikt mi między nogi nie zaglądał. Seks oralny to co innego.

~Hulahop

~Hulahop

nie wiem co tam znalazłaś gumowego ale dziewicą na pewno nie jesteś

~Agata

~Agata

aśka - dziewicą jesteś gdy masz błonę dziewiczą i nie współżyłaś. przez całowanie, petting czy seks oralny nie traci sie dziewictwa

~Syrena123

~Syrena123

W żadnym wypadku - seks to seks i nie ważne czy jest to seks oralny, analny czy zwykły, z wytryskiem czy bez. Skoro podjela sie współżycia to dziewicą nie jest i przestańcie ściemniąc, że jest inaczej.

~aśka

~aśka

To ja już nie wiem... to jak to jest z tym dziewictwem? To w końcu trzeba przerwac błonę, żeby stracić dziewictwo czy nie?

~Mamuska

~Mamuska

To zależy o jakim dziewictwie mówimy. Jeżeli o fizyczne - to wystarczy przebić błonę ( nie przebijesz nadal jesteś dziewicą). Dziewictwo psychiczne wiążę się z samą decyzją podjęcia współżycia i samym aktem - i wcale tu błona nie musi być przerwana, wystarczy, że odbył się stosunek.