Skocz do zawartości
Forum

okres?


Gość Iga2435

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zielona jesteś w tej dziedzinie.
Zapamiętaj: 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, i ta wielkość jest constans, pod warunkiem uregulowanego, czyli regularnego cyklu. Owulację może przesunąć choroba, stres i zmiana klimatu. Choroba na ogłół opóźnia owulację, zmiana klimatu i warunków na lepszy/e przyśpiesza.
Więcej informacji znajdziesz pod hasłem: "Antykoncepcja lub świadoma prokreacja"

Odnośnik do komentarza

~Nieeeeee
Widzę, że zielona jesteś w tej dziedzinie.
Zapamiętaj: 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, i ta wielkość jest constans, pod warunkiem uregulowanego, czyli regularnego cyklu. Owulację może przesunąć choroba, stres i zmiana klimatu. Choroba na ogłół opóźnia owulację, zmiana klimatu i warunków na lepszy/e przyśpiesza.
Więcej informacji znajdziesz pod hasłem: "Antykoncepcja lub świadoma prokreacja"

Gadu, gadu a na koniec końców wychodzi na to że każdy dzień może być de facto dniem płodnym :) . Bo ilość czynników do uwzględnienia jest "nie do określenia" :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

myślałam, że np. nagła radość/smutek może wywołać nadprogramową owulację, ale ktoś mnie zbił z pantałyka, twierdząc, że tylko u zwierząt. Ja tak zaszłam w ciąże po śmierci matki, bo niby miał być dzień niepłodny!!! Widać Raficzku, że chyba masz trochę racji. Spróbuj udowodnić nadprogramową owulację naukowo, bo widać, że grzebiesz w temacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...