Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności podczas seksu oralnego i brak pełnego wzwodu


Gość MrDick

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam 18lat, i jestem kilka miesięcy po usunięciu stulejki, która uniemożliwiała mi seks będąc do tej pory prawiczkiem. Od miesiąca zacząłem współżyć z moją dziewczyną. Oboje odczuwamy przyjemność, ale są dwie kwestie, które mi dogryzają. Pierwszą jest zachowanie wzwodu, co jest nieco denerwujące. Dla przykładu: gdy robię jej palcówkę, penis ma pełny wzwód, lecz wystarczy że pójdę po gumkę, rozpakuję ją, penis już nie ma 100% wzwodu, lecz jakieś 60-70% co uniemożliwia stosunek, bo jest już za miękki.
Drugim problemem jest brak satysfakcji oraz podniecenia z robienia loda. Nigdy nikt mi go nie robił, ona jest pierwsza, lecz pomimo że bierze go do buzi i smyra główkę języczkiem, w ogóle tego nie odczuwam, że coś z nim robi, przez co penis opada.. Jak mogę poradzić sobie z tymi problemami? Dziękuję z góry za odpowiedź oraz pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

Myślę że to na pewno nie stres. Miałem już trochę dziewczyn w życiu faktycznie przy nich trochę się stresowalem majtki. Ale z aktualną jest pełen luz. Nie mam pojęcia skąd ten popularny i współczesny problem.. Najbardziej denerwuje mnie ze lód na mnie nie działa.. Nie czuje kompletnie jej ruchów językiem. Jest to miłe, to fakt ale poprzez brak czucia nie czuje podniecenia.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to jednak stres.
Wszystko dzieje się w głowie. Dlaczego penis stoi na baczność a jak sięgasz po gumkę zaczyna opadać?
Bo wiesz, że zaraz do tego dojdzie i widocznie Cię to przerasta.

Co do loda to nie każdy odczuwa przy nim satysfakcję, tak jak nie każda kobieta lubi minetkę.
Czy ona Cię tylko smyra językiem, czy też wkłada go do buzi dotykając pełnymi ustami+ językiem?
Bo jak tylko jezykiem to się nie dziwie, że Ci opada, bo to tak jakby lizać smakołyki przez szybę.

Odnośnik do komentarza

Skoro to stres, to po czasie minie ten problem? :-) co do loda, to szczerze mówiąc nie wiem co ona robi, ponieważ jest wtedy pod kołdrą. Czucie mi nie pozwala stwierdzić, czy go tylko smyra języczkiem czy bierze do buzi. Może ssanie pomoże. ;-) Dam znać w najbliższym czasie. A tymczasowo dziękuję za pomoc. :-)

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam pewien problem razem z chłopakiem.
Otóż, kiedy pieszczę go ustami, nie ma on pełnego wzwodu, co prawda, raz na jakiś czas czuje jak penis sztywnieje, staje i wygina się, ale ten efekt utrzymuje się max. przez 3 sekundy.Podczas gry wstępnej czuje ze twardnieje, ale nie sztywnieje do końca bo skóra nie schodzi z napletka( penis jest twardy lecz przez większość czasu napletek zakryty) .Chłopak mówi, że wszystko robię dobrze, że jest mu przyjemnie. Ja sama zmieniam natężenie ruchów, i ich rodzaj, żeby nie było nudno ale to na nic;( Muszę robić to baaardzo długo żeby wgl. osiągnął orgazm(wtedy na moment penis jest twardy, lecz za chwilę znów wraca do normalnych rozmiarów)
Bardzo proszę o odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Mozesz przyblizyc co to znaczy "Nic nie czuje" dokladniej?
Moze rozbila to nieumiejetnie tzn tak,ze Tobie nie sprawialo to przyjemnosci.Niektorzy także mają tak wlasnie poprzez częstą masturbacje.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz199

to znaczy ze nie czulem zadnej przyjemnosci... mozliwe ze robila to nie umiejetnie poniewaz robilismy to pierwszy raz, a co do masturbacji, to wlasnie nie robie tego juz od kilku dni i jestem z siebie dumny ;) mam nadzieje z miesiąc wytrzymam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...