Skocz do zawartości
Forum

Czy żebrające cyganki faszerują dzieci narkotykami i alkoholem?


Gość BeatkaVanilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatkaVanilla

Cześć trafiłam w sieci na taki tekst, jak myślicie czy to może być prawdą? Jak sama zauważyłam te dzieciaczki zwykle śpią, gdzie jak wiadomo u zdrowego malucha ciężko z tym. Jeżeli to prawda, to jest to ogromna afera i powinna zostać rozdmuchana. Serce się kraja :/
Zobaczcie:

Odnośnik do komentarza

Problem często zaczyna się już na etapie matki takiego dziecka. W większości taka kobieta niema praw, ma służyć według uznania męża. Co do samych dzieci, pocieszający jest fakt, że co niektóre panie robią to na lalkę przypominające dziecko. Osobiście znam parę rodzin i pierwsze słyszę, cóż to nic innego jak patologia. Równie dobrze można powiedzieć o naszych rodzinnych mamach, co w niektórych przypadkach podają dzieciom alkohol, ponieważ zbyt głośno płaczą, również szokujące. Nie można negować służb mundurowych, były czasy gdy dzieci Romów chodziły pod szkoły na wyrwy zastraszając.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nic nie zdziałasz. to inna kultura, inne prawa i obyczaje. Po za tym jak sobie to wyobrażasz, policja bedzie biegać za każdą żebrzącą matką z alkomatem? I tak nie nadążają z naprawdę powaznymi przestępstwami....Nic nie zrobisz, będzie głośno, przez tydzień może dwa...

Odnośnik do komentarza

Wez podaj link na FB:)
Szczerze to w sumie bardzo mozliwe, nie raz te dzieci nie wiedza co sie z nimi dzieje. Dla przykladu kiedys
w tunelu obok mojej chaty takie dziecko z matka podchodza do mnie i to dziecko wola: zima,zima idzie!! i jakies takie pierdoly a byla wiosna. Policja nie reaguje, bo po co?
Nie robia nikomu krzywdy,nie obrazaja nikogo, nie zachowuja sie glosno tylko prosza o grosze i jedzenie...

Odnośnik do komentarza

Nie zdzialam nic, wole probowac niz siedziec i udawac ,ze nic sie nie dzieje! dzieciaki sa faszerowane narkotykami na naszych oczach ! Jesli zbiore ludzi, jesli uda mi sie dotrzec do reporterow, politykow, naglosnic to co sie dzieje to juz polowa drogi do sukcesu!
ta sa dzieci i potrzebuja pomocy, dzieciaki ponizej 5 lat sa oduzane calymi dniami!

blagam podzielcie sie tym ze znajomymi, pomozcie mi !

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja-Kalina

Dziewczyny!!
Ten wstrząsający list o katowaniu dzieci alkoholem i narkotykami przez żebraków dotarł do mnie dopiero teraz.. Trafiłam na to forum, bo szukam ludzi, którzy też nie chcą pozostać bierni. Dajcie znać, proszę, ja nie mogę spać w nocy odkąd zobaczyłam zdjęcie Romki trzymającej wiotkie dziecko, na dodatek z jasną karnacją, zupełnie inną niż skóra "matki".
Nie mogę też znaleźć konta na facebooku o którym piszecie..

Odnośnik do komentarza

No ale co policja moglaby z tym zrobic? Jesli zainterweniuje to w zasadzie tyle,da upomnienie... One dalej beda robic to samo.To bledne kolo z ktorym nic sie nie zrobi.One nawet specjalnie głodzą dziecko zeby tak zle wygladalo w momencie gdy zebrza na ulicy...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

W całej Europie jest ten problem. Widziałam parę filmów dok. o tym.
Jeszcze nie tak dawno, na każdym rogu widziało się żebrzącą kobietę z dzieckiem, później była duża akcja i większość z nich deportowano.
Teraz znowu ich ilość się zwiększa.
Reporter rozmawiał z rumuńskimi cygankami. Wg, nich, jest to normalna praca i bardzo żałują, że są już za stare / czyli pełnoletnie/ , by żebrać w krajach zachodnich. A chodzi o to, że małolaty są zupełnie bezkarne, bo chroni je prawo.
Problem jest bardziej skomplikowany. Często te dzieci to sieroty.
Są całe gangi zatrudniające dzieci, jako żebraków. Dzieci żyją w tragicznych warunkach, a ich "opiekunowie" zarabiają krocie.

Odnośnik do komentarza

Ja również słyszałam i czytałam wielokrotnie o tym, jak "dzieci" żebraczek (bo często nie są to ich własne dzieci) są szprycowane alkoholem i substancjami odurzającymi, żeby nie płakały, były spokojne. To przerażające, ale niestety tak, jak napisała unna - ten proceder to problem na wielką skalę i nie wiem, czy służbom mundurowym uda się z tym wygrać. To są całe gangi trudniące się tym i wykorzystujące do tego małe dzieci, które nierzadko wskutek poważnych konsekwencji zdrowotnych po etanolu czy narkotykach umierają. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...