Skocz do zawartości
Forum

Lęki i problemy z koncentracją a marihuana


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym opisać swoją przygode z marihuaną.A więc gdy miałem 13 lat zapaliłem pierwszy raz teraz mam 17 i do tej pory pale ale od jakiegoś roku zobaczyłem z miany w swojej psychice.Czasem mam kompletne dziury w głowie i nie moge się wysłowić.Ostatnio zauważyłem że jak pale to potem mam straszne lęki i obawy jak bym się czegoś bał ale sam nie wiem czego. Często również wspominam rzeczy z dzieciństwa co robiłem jak byłem małym gnojem itp. I o to moje pytanie czy te stany przejdą kiedyś czy nie? dodam jeszcze że teraz pale minimum dwa razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza

W idealnym wieku zacząłeś ... Ja nie chcę teraz straszyć ,ale jak już teraz masz lęki i nie przestaniesz palić to może się to skończyć nerwicą albo w ekstremalnym przypadku psychozą.
Wiesz ,że w tym wieku zachodzą różne procesy w Twoim mózgu i nie wiele trzeba żeby coś się trwale uszkodziło , więc przemyśl lepiej sobie tą zabawę w branie w płuca tego syfu.
I nie tłumacz sobie ,że innym nic nie jest a są w podobnym wieku , bo każdy organizm inaczej reaguje na THC i objawów jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Bardzo wcześnie zacząłeś palić. W wieku dwunastu lat Twój mózg się jeszcze rozwijał, nie wszystkie jego struktury były w pełni ukształtowane, a THC odkłada się w mózgu.
Przede wszystkim przestań palić. Lęki, o których napisałeś są skutkiem spożywania marihuany. I w najgorszym wypadku, tak jak napisała Evol, dalsze palenie może u Ciebie wyzwolić inne zaburzenia psychotyczne.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...