Skocz do zawartości
Forum

powiedziec czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

bylam z chlopakiem pol roku bylisy zareczeni. ja zerwalam bo zdradzal i klamal.zaszlam z nim w ciaze .na poczatku mu powiedzialam ze jestem w ciazy.on ze nie chce miec bachorow nastepnego dniazadzwonil i powiedzial ze jak urodze to zebym mu dobrowolnie oddala dziecko a jak nie to zrobi gorsza rzecz.i ja ze strachu zaprzeczylam ze jestem w ciazy.ale teraz on napisal i powiedziec mu o dziecku ?boje sie ze on mi go odbierze .

Odnośnik do komentarza

Nie ściemniaj Joaśka, jeśli twoje historie są prawdziwe, to facet z którym aktualnie jesteś w ciąży, nie był twój, tylko raczej swojej żony (no, może czasem się wypożyczał różnym chętnym i naiwnym panienkom), a już z pewnością nie byłaś z nim zaręczona, gdyż ten pan posiada rodzinę.
Grozi, że odbierze dziecko? Na pewno bardzo go pragnie:D pewnie odda je swojej żonie na wychowanie.
Zamiast wypisywać tutaj coraz to nowe dziwy, weź się dziewczyno za coś pożytecznego np.
Idź do pracy i zarób na siebie, w ostateczności poszukaj sponsora, bo dobrze ci idzie, po za tymi ciążami, oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Zakładasz kolejny wątek. W jednym piszesz że sam odszedł bo żona zaczęła się domyślać, teraz piszesz że byliście zaręczeni i to Ty go zostawiłaś bo Cię zdradzał. Nie wiadomo już co jest prawdą. Jedno jest pewne że coś ściemniasz.
Nie wiem jak mozna być narzeczoną żonatego faceta. Uwikłałaś się w jakąś dziwną historię, jeżeli jest ona prawdziwa to bardzo współczuję. Pozostaje Ci wsiąść się w garść, znaleźć jakąś pracę i pozwać przyszłego tatusia o alimenty. Przedewszystkim zadbać o przyszłość swoich dzieci. Masz nauczkę na przyszłość żeby nie popełnić kolejnego błędu. Znajdz sobie wolnego faceta, odpowiedzialnego, który nie będzie myślał jedynie tym co ma w majtkach. Takiego który zaopiekuje się wami i da poczucie bezpieczeństwa. Sama kiedyś byłam uwikłana w taki układ i z własnego doświadczenia wiem że to nie ma przyszłości. Na szczęście u mnie nie skonczylo się ciąża, ale zmarnowałam przez dupka prawie dwa lata życia.

Odnośnik do komentarza

To ten pierwszy nawet nie wie że jest ojcem ? Niezle!!
No jasne że powiedzieć, uważam że ma prawo wiedzieć o dziecku. Pomijając już kwestie finansowe ( alimenty) to chyba nie chciałabyś żeby Twoje dziecko nigdy nie poznało swojego taty, który żyje i nie ma pojęcia o istnieniu swojego dziecka. Nie ma prawa zabrać Ci synka bo niby z jakiego powodu? Ale może chciałby mieć kontakt z synem, wychowywać go z Tobą, decydować o jego przyszłości. Kieruj się dobrem dziecka, które uważam powinno poznać swojego ojca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...