Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z powracającymi myślami o byłej?


Gość gregorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już było masę podobnych postów ale przejdźmy do rzeczy. Mam 24 lata byłem już w 2 związkach z 1 dziewczyną 1 rok i gdy zerwaliśmy bardzo to przeżyłem i było zemną nie halo. Zaraz po tym poznałem kolejną cudowną i wspaniałą kobietę no i nie minął rok i się rozstaliśmy. Po tym jak się rozstaliśmy nie mogę dojść do siebie mija już 3 miesiąc a ja nadal o niej myślę miałem też myśli samobójcze, unikam kobiet bo czuje do nich jakąś nienawiść przez to że mnie zraniły. Chciałbym mieć kolejną dziewczynę a wręcz pragnę tylko minus jest ten że unikam kobiet i myślę o tej byłej kolejny problem wynika z tego że boję się że będę miał kolejną kobietę w życiu i myśl o tym że mnie zostawi po jakimś czasie mnie przeraża. Nie wiem czy jak znajdę kolejną kobietę i ta mnie zostawi po jakimś czasie to wtedy będzie zemną to samo znowu będę przeżywał i nie wiem czy kolejne rozstanie przeżyje i czy nie odbiorę sobie życia. Chciałbym zapytać czy uda się z tym walczyć czy wizyta u psychologa mi pomoże i chciałbym umieć sobie z tym że jak kolejna kobieta mnie rzuci to chciałbym dać sobie z tym radę dopuszczać myśl że może to się skończyć. Obecnie żyję myślą i że wszystko będzie ładnie kolorowo i gdy to się skończy znowu zacznie się zemną dziać źle.

Odnośnik do komentarza

gregorrr, warto wybrać się do psychologa, chociażby z tego względu, by przyjrzeć się sobie samemu - co wnosisz do związku, czy nie masz sobie nic do zarzucenia, jak wyglądały Twoje związki, jakie masz doświadczenia, czy coś się nie powtarzało w tych związkach, co np. niekorzystnie wpływało na Twoje relacje z kobietami itp. Na rozstanie najlepszy jest czas - wiem, że brzmi to jak truizm, ale czas leczy rany i po jakimś czasie jestem pewna, że będziesz mógł otworzyć się na relacje z innymi kobietami. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...