Skocz do zawartości
Forum

Stres w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.Mam pytanie, mam sprawe sadoea za 2 dni i bardzo sie jej boje poniewaz nigdy nie bylam w sadzie. Jestem bardzo zestresowana z tego powodu od paru dni nie moge spac, jesc boje sie strasznie. Jestem w 15 tygodniu ciazy czy taki stres moze zaszkodzic dziecku? Czy moze doisc do poronienia lub jakis innych powiklan dodam ze rok temu poronilam i bardzo sie boje zeby sytuacja sie nie powturzyla. Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Stres na pewno nie wywołuje poronienia ,ale przyczynić się może...,
dlaczego tak się stresujesz ,czy to jest sprawa bezpośrednio dotycząca Ciebie czy jesteś świadkiem ?

Jeśli czujesz duży dyskomfort poproś ginekologa o zwolnienie lekarskie,wszystko zależy co to jest za sprawa i czy tam musisz być.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jestem swiadkiem w sprawie dla mojego chlopaka ktorego pobil policjant cale zdazenie mialo miejsce rok temu w marcu i sprawa powinna byc zakonczona w tamtym roku ale zawsze byla odwolywana poniewaz ten wlasnie policjant nie mogl sie na nia stawic w danym terminie i przesuwana przez sad na inny termin az do dzis. Sprawa ma sie toczyc cale 2 dni i nie wiem czy bede w stanie wytrzymac tyle stresu. A dodam ze z reguly jestem osoba bojazliwa i dlatego tak bardzo sie boje. Na sama mysl ze mam tam byc w srode cala sie trzese. Dziekuje bardzo za odpiwiedz

Odnośnik do komentarza

To naprawdę jesteś bojaźliwa, w sumie lepiej jakbyś poszła ,jeśli ma mu to pomóc ,a Ty byłaś świadkiem,
ale tylko w przypadku gdy powiesz prawdę,gdy masz zamiar "naciągać" prawdę,lepiej weź zwolnienie lekarskie.

Coś mi się wydaje,że tak się boisz,bo chłopak chce żebyś zeznawała tak jak on to widzi,napisz jak się mylę.

Chociaż ,jak to chodzi i pobicie przez policjanta,to będzie ciężko wygrać tą sprawę,mam wątpliwości czy Twoje zeznania coś zmienią.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ale jakaś wina Twojego chłopaka jest,policjant go nie zaczepił bez przyczyny i pobił,pewnie zachował się nieadekwatnie do przewinienia,ale będzie chciał umniejszyć swoją nadgorliwość kosztem Twojego chłopaka,
rozumiem,że ciężko go pobił skoro sprawę skierował do sądu.

Jeśli będziesz mówiła prawdę ,to nie będzie takie stresujące ,wejdziesz ,odpowiesz na pytania i wychodzisz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Tak, taki stres może zaszkodzić dziecku i Tobie też. W zasadzie nie tyle, że może, ale raczej na pewno zaszkodzi. W jaki sposób to już nie wiem. Może skończy się tylko zgagą, albo wysypka na ramionach?
Weź troszeczkę wyluzuj. Coś Ci grozi na tej rozprawie? Ktoś Cię może pobić, opluć, nakrzyczeć na Ciebie? Będziesz musiała ponieść jakieś konsekwencje tej rozprawy?
Zakładam, że nie więc po co denerwujesz siebie i dziecko?
Moja Ex jest taką strachusią i powiem Ci, że to bardzo niezdrowe. Jej oczywiście nic się nie stało bo miała pod ręką idiotę, który wszystkiego wysłuchiwał :-D
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

bedzie dobrze dasz rade wiem co mowie tez jestem w ciazy za dwa tygodnie rodze i mam takie leki ze szok w nocy w dzien juz wszystko sobie wytlumacze ze jest ok a leki same wracaja ja najlepiej sie czuje w otoczeniu bliskich to mi bardzo pomaga maz mama siostra przyjaciolka jak bedzie ktos z toba nawet jak zostanie za drzwiami bedziesz wiedziala ze nie jestes sama i zaraz przesluchanie sie skonczy dasz rade

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...