Skocz do zawartości
Forum

O czym rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,jestem nieśmiała i niestety nigdy nie wiem o czym rozmawiać z chłopakiem. Mam już 21 lat a nigdy nie miałam chłopaka - myślę,że jestem ładna dziewczyną i chyba tu nie chodzi o wygląd lecz o to ,że nigdy nie wiem o czym z nimi gadać. Moje życie nie jest za ciekawe - ciągle problemy w domu,nie ma się czym chwalić raczej - więc temat rodziny kompletnie już odpada.Po drugie,nie mam żadnego hobby,a raczej rozmowy o książkach i muzyce nie należa do rozmow na pierwszym spotkaniu(poza tym nawet o tym nie wiele mam do powiedzenia gdyż ja lubie romanse,a faceci raczej takiej literatury nie czytają,a o muzyce - ileż mozna rozmawiac?).Jestem osobą ,która raczej lubi słuchać niż mówić.Niczego raczej nie osiągnęlam w życiu,nic mnie fajnego nie spotkało,nie miałam praktycznie żadnych fajnych przezyc,nigdzie nie jeździłam- niestety powody rodzinne,a raczej problemy. Kompletnie nie wiem jak się odnaleźć w takich rozmowach,nie wiem co mówić.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, byś umiała słuchać.
Nie staraj się paplać na potęgę, za to jak chłopak coś powie, to zainteresuj się tematem, podtrzymaj rozmowę.
Dobrze byłoby, byś zainteresowała się sportem, wiadomościami. Nie musisz kibicować, po prostu wiedz, co się dzieje w świecie.
Teraz są mistrzostwa olimpijskie, wiesz coś na ten temat? Jeśli tak, to dobrze, jeśli nie, to posłuchaj informacji.
"Ależ pięknie skakał Stoch" czy "Kowalczyk biegła wprost rewelacyjnie" - to na dzień dzisiejszy dobry temat, do zagajenia rozmowy.

Odnośnik do komentarza

Chyba najlepiej, ćwiczyć, ćwiczyć jeszcze raz ćwiczyć. Po prostu poznawać jak najwięcej osób próbować z nimi rozmawiać. Nigdy nie ma się nic do powiedzenia do obcej osoby i zawsze się człowiek zastanawia o czym miałby niby gadać, ale jak już się zacznie to leci. W końcu poznajesz zupełnie nową osobę, która z założenia powinna mieć codziennie jakieś wyższe przemyślenia niż zjeść i spać. Można kogoś poznawać pod kątem jak patrzy na świat, jakie ma wartości itp. Rozmowy na żywo są znacznie trudniejsze i mogą powodować pewne problemy (natrętnych ludzi) może powinnaś zacząć od poznawania osób w sieci. poszukać gdzieś ludzi, na jakiś forach, czy czymś takim i spróbować z kimś zupełnie obcym zacząć pisać. Jak nie za pierwszym razem to za którymś z kimś wyjdzie i w końcu uwierzysz w siebie i łatwiej ci będzie później na żywo. (choć to nie to samo bo człowieki się bardziej stresują :) )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...