Skocz do zawartości
Forum

Ból i pieczenie podczas seksu


emi199608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od 3 lat jestem z partnerem w związku i współżyjemy od 2 , na początku seks wiązał sie tylko z przyjemnością , po jakims czasie zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne (levomine). Bylo wszystko wporządku. Lecz od ponad roku zaczęły się bóle podczas seksu , zmienilam tabletki ( Naraya plus ) i nadal to samo. Robilam posiew moczu , wszystko dobrze, mialam robioną cytologie i również wszystko wporządku. Nie wiem co robic, przy wprowadzaniu członka do pochwy czuje bol poniewaz jestem bardzo wąska , a podczas seksu na początku jest przyjemnie lecz po chwili zaczyna się pieczenie. Gdy skonczymy lub przerwiemy stosunek jest to taki bol ze az lzy mi lecą. Strasznie piecze , za kazdym razem tak jest od ponad roku, bylam nie raz u lekarza i caly czas badania są okej, nie wiem jak mam sobie pomoc, nie pamietam kiedy bylo mi przyjemnie. Co mam robic ? Nie raz placze z tego powodu , jestem juz bezsilna , przez to wszystko mam wstręt do seksu. :( Proszę o pomoc. !!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich , od 3 lat jestem z partnerem w związku i współżyjemy od 2 , na początku seks wiązał sie tylko z przyjemnością , po jakims czasie zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne (levomine). Bylo wszystko wporządku. Lecz od ponad roku zaczęły się bóle podczas seksu , zmienilam tabletki ( Naraya plus ) i nadal to samo. Robilam posiew moczu , wszystko dobrze, mialam robioną cytologie i również wszystko wporządku. Nie wiem co robic, przy wprowadzaniu członka do pochwy czuje bol poniewaz jestem bardzo wąska , a podczas seksu na początku jest przyjemnie lecz po chwili zaczyna się pieczenie. Gdy skonczymy lub przerwiemy stosunek jest to taki bol ze az lzy mi lecą. Strasznie piecze , za kazdym razem tak jest od ponad roku, bylam nie raz u lekarza i caly czas badania są okej, nie wiem jak mam sobie pomoc, nie pamietam kiedy bylo mi przyjemnie. Co mam robic ? Nie raz placze z tego powodu , jestem juz bezsilna , przez to wszystko mam wstręt do seksu. :( Proszę o pomoc. !!

Odnośnik do komentarza

kup emulsje Lactacyd i stosuj ja co dziennie . Ja ostatnio miałam też przykre doświadczenie po kochaniu sie ze swoim mężczyzną po 3 stosunkach w tym mc zaczęła mnie swedzieć pochwa i srom a ale tu na formu i koleżanka poleciła mi właśnie to , kupiłam i nie żałuję mało co już mnie swędzi pochwa ale i też czuje odpowiednie nawilżenie pochwy .

Odnośnik do komentarza

U mnie tabletki spowodowały suchośc pochwy, może i u Ciebie jest ten problem. Czasem suchość nie oznacza całkowitego barku nawilżenia, bo nawilzenie moze być ale jest niewystarczające i w konsekwencjo powoduje własnie otarcia i ból w czasie zbliżenia. Mnie pomogło stosowanie Hydrovagu, przywraca naturalne nawilzenie, regeneruje śluzówke pochwy ale tez chroni przed infekcjami, bo zawiera kwas mlekowy jak probiotyki. Spróbuj, moze i Tobie pomoże.

Odnośnik do komentarza

jak ci lekarz nie pasuje i masz do niego wątpliwości to zmień na takiego co będziesz zadowolona . Ja kiedyś miałam ginekologa położnika mężczyznę lekarz super i fachowiec to on u mnie stwierdził że mam nadżerkę na szyjce macicy i dał leki a jak zaszłam w ciąże to on prowadził ja do końca i kontrolował po porodzie mnie . Żałuje że wyjechał w inne miasto bo nie ma takiego lekarza jak on był fachowcem .

Odnośnik do komentarza

Raczej to nie wina pozycji , bo zawsze bylo wszystko wporządku a teraz obojetnie jaka i jest ostry bol nawet przy klasycznej . Masakra. Moze macie jakies domowe sposoby ? Moze pijecie jakies herbatki ? Jak wy sobie z tym radzicie ? Ja juz mam to tak dlugo i nadal nie wiem co robic , czasem nawet po seksie leciala mi krew, szlam na badanie i wszystko wporządku , wiec nie wiem. :(

Odnośnik do komentarza

Boję się ze nigdy mi to nie przejdzie, jest to tak mocny bol , ze seks dla mnie to nic przyjemnego , a jesli po seksie pojde oddac mocz to az lzy mi lecą tak piecze. Tak dlugo sie z tym męcze, naprawde mam juz dosc , czasem mam ochote sie poddac i zapomniec o seksie na zawsze ale tak sie nie da. Nie wiem kto moze mi pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem Emi - coś mi tu nie gra. Badania, jakie wykonałaś są oki. Lekarz twierdzi, że dolegliwości jakie masz nie są skutkiem stosowania tabletek. I co? Lekarz Ci powiedział, że masz sobie sama pomóc? Nie drąży, nie szuka przyczyny? Po stosunku krew i wszystko w porządku?
Ponad rok tak się dzieje? Na co jeszcze czekasz? Jaka herbatka?
Słonko odstaw te tabletki i pędź do innego lekarza. Natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Lekarz przepisuje mi jakies tabletki na ' suchosc pochwy bo moze byc tego przyczyną ' . Ale jako takich dalszych badan i dążenia zeby to wyleczyc nie bylo. Za kazdym razem dostaje tylko lek na suchosc pochwy a tabletki antykocepcyjne zmienia mi , tylko takie ktore sobie ja wybiore, nie mam zadnych badan czy te tabletki mi nie zaoszkodzą, wystraczy ze pojde powiem ze chce te i mam. Nie wiem czy to normalne u ginekologa czy nie. Bo nigdy u innego nie bylam , czyli szukac innego lekarza? Myslicie ze da sie to wyleczyc ?

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie radziła samemu stosować leków,ten o którym wspomniałaś jest na grzybicę,skoro nie masz świądu i upławów,nie masz grzybicy,

natomiast spokojnie możesz stosować probiotyk dopochwowy,polecam sprawdzony lactovaginal ,który zapobiega rozwojowi wszelkich patogenów,

a faktycznie masz suchość pochwy i nie pomagają żadne żele intymne stosowane dopochwowo?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

"Leczenie suchości pochwy

Problemowi suchości pochwy można zaradzić pod warunkiem, że wiemy jaka jest jej przyczyna. Dlatego trzeba o swoich dolegliwościach powiedzieć ginekologowi.
W przypadku przykrych konsekwencji antykoncepcji hormonalnej trzeba zmienić preparat, który stosujemy. Bardzo często zmiana pigułki na inną, o innym składzie i proporcjach hormonów likwiduje problem. Nie jest to jednak panaceum dla wszystkich - likwiduje objawy suchości pochwy u mniej więcej połowy kobiet. Można jednak stosować dopochwowo kremy lub globulki z estrogenem. Zapobiegają one nie tylko suchości pochwy ale także ścieńczeniu jej ścianek i utracie elastyczności. W każdym przypadku ulgę przynosi nawilżanie pochwy dzięki stosowaniu nawilżających globulek, kremów czy żeli zawierających kwas hialuronowy, kwas mlekowy oraz glikogen.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/suchosc-pochwy-co-moze-spowodowac-suchosc-pochwy_39984.html

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...