Skocz do zawartości
Forum

Kompleks na punkcie bioder


Gość ZoshaBei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam straszny kompleks na punkcie swoich bioder. Obecnie mam 18 lat. Mierzę 164, ważę 47 kg. Moje biodra mierzą 90 cm ... są zbyt szerokie do mojego ciała. Nienawidzę ich. Wiele osób mi powtarza, że one są za szerokie do mojej góry (małe piersi, widoczne żebra, płaski brzuch, wąskie ramiona)... rozmyślałam nad jakimś zabiegiem ( w Korei Południowej robią zabiegi plastyczne na pomniejszanie bioder), chyba nie zostaje mi nic jak znaleźć jakąś pracę i wylecieć do Korei.
Często ryczę przez te biodra... nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza

powiem Ci tak na temat tych opercji w Korei - nie wiem czy wiesz ale mają tam bardzo duży o ile nie największy odsetek zgonów i bardzo poważnych komplikacji pooperacyjnych.

Skoro masz szerokie biodra to znaczy że masz typ budowy gruszka. Wiele kobiet ma taką budowę np Jennifer Lopez i Beyonce i jakoś nie zauważyłam aby płakały z tego powodu. Kwestia odpowiednio się ubrać by wyrównać zaburzone proporcje

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Dziewczyno Ty masz figurę prawdziwej seks bomby, wymiary nie są złe.Mężczyźni uwielbiają takie kobiety.Jak byłam młoda to tak chciałam być grubsza i mieć biodra i nogi a nie takim chudzielcem być.Nie przejmuj się tym co najwyżej jak Ci to tak bardzo przeszkadza ubieraj się odpowiednio , lekko przykrywać biodra ALE PO CO .

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Piszesz, że w stosunku do ramion Twoje biodra są za szerokie. Nie powinnaś ich porównywać do ramion, ale do talii. Badania z zakresu psychologii ewolucyjnej pokazują, że stosunek talia:biodra w okolicach 0,7 jest bardzo atrakcyjny dla płci przeciwnej. Zamiast więc skupiać się na tym kompleksie przekuj go w atut.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie chcę odpowiednio ubierać się do swojej figury. Chcę normalnie móc nosić legginsy, wąskie spodnie czy przylegające do ciała sukienki. Nie chcę się martwić tym, że mój tyłek będzie obiektem "westchnień" mężczyzn. Nienawidzę jak ktoś przygląda mi od tyłu... Mam się podobać sobie, a nie napalonym mężczyzną z ulicy. Mam swojego chłopaka i takie patrzenie się obcych mężczyzn nie jest mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Dostałaś tyle fajnych odpowiedzi nawet ekspert się wypowiedział.Więc nie zachowuj się jak rozkapryszona gwiazda.Myślisz że inne osoby niż Ty nie chciałyby poprawić swojego wyglądu.Geny się dziedziczy i już.A obecnie moda jest tak różnorodna że można pewne niezadowolenie zamaskować.Osoby na wózkach chciałyby chodzić i co ?

Odnośnik do komentarza

~ZoshaBei
Nie chcę odpowiednio ubierać się do swojej figury. Chcę normalnie móc nosić legginsy, wąskie spodnie czy przylegające do ciała sukienki. Nie chcę się martwić tym, że mój tyłek będzie obiektem "westchnień" mężczyzn. Nienawidzę jak ktoś przygląda mi od tyłu... Mam się podobać sobie, a nie napalonym mężczyzną z ulicy. Mam swojego chłopaka i takie patrzenie się obcych mężczyzn nie jest mi potrzebne.

A kto Ci broni ich nosić? Przecież można nosić i obcisłe spodnie i sukienki... jakoś JLo nie stroni własnie od takich strojów... i nieźle na tym wychodzi..

Odnośnik do komentarza

jak napisalaś masz chłopaka i nie musisz podobać się innym facetom to powinnaś akceptować siebie taka jaka jesteś
chcesz nosić to co chcesz to noś Może za bardzo upatrzyłaś sobie inny model sylwetki i taki siedzi ci w głowie że za wszelką cenę chcesz taka być
Ja ma straszny flak-brzuch i jakoś z tym żyję bo przecież sobie go nie wytnę a na operację mnie nie stać więc sobie daruję taka jestem i tyle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...