Skocz do zawartości
Forum

Strach przed operacją i smutek przy stulejce


Gość pracie

Rekomendowane odpowiedzi

bez przesady. Daleko idące wnioski wyciągacie. problem jest po Jego stronie, bo zbyt długo zwlekał z wizytą u lekarza. A teraz jego dolegliwości się pogorszyły i przez to bardzo cierpi. Obwinianie partnerki za ten "ból" jest pretekstem, do czegoś tam, że może on nie czuje się na siłach , by sprostać jej oczekiwaniom w łóżku. Chyba autor do tego nawiązał. Skoro twierdzi, że życie osobiste go nie cieszy. Co o na ma do tego? Niech zrobi wreszcie zabieg i będzie zdrowy, nie od razu, ale dłuższej kuracji.

Odnośnik do komentarza

wedle moich spostrzeżeń wynika iż "pracie" jest nieśmiały i do kobiet i do lekarzy. Medyków nie powinien się wstydzić, operacja to operacja i już. A kobiety też rozumieją męskie problemy, bo mają swoje i to gorsze, więc uważam, że stulejka o dorosłego pana to nie wstyd.

Odnośnik do komentarza

~pracie
pytacie się o moje relacje z kobietą. Trudno mi o tym mówić, tak naprawdę nie wiem co ona myśli o tym wszystkim, równie bobrze, może sobie znalezć atrakcyjnego mężczyznę i zdrowego. Tego się boję. Bo jak wygląda wsparcie? Cześć jak się dziś czujesz? Nie boli Cię? Nie mogę tego słuchać. Zle się czuję i bardzo boli mnie. Nie chce mi się ciągle o tym mówić. Ona mnie jakoś wspiera, a co naprawdę myśli, tego nie wiem.

Czyli wygląda na to, że ona stara się Ciebie wspierać tak, jak umie. Nie wiem, na ile jest taktowna, na ile dobrze jej to wychodzi, ale najważniejsze, że chce dobrze.
Doceń to, i nie snuj jakiś takich domysłów, że może ona się rozgląda za innym. Zaufanie to podstawa, a ona nie nadwyręża go w żaden sposób.
Idź na operację, to normalna sprawa, nie ma się czego bać. Ryzyko zawsze jakieś jest, jak to z każdą operacją. Ale na pewno nie warte tego, aby ją odwlekac.
Po prostu spręż się, zaciśnij zęby, i zrób to. Zarówno dla siebie, jak dla Twojej partnerki, która pewnie coraz bardziej martwi się o Ciebie. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...