Skocz do zawartości
Forum

Świąteczne przyjemności


Gość rifitifi

Rekomendowane odpowiedzi

Święta to nietypowy czas, gdzie wszystko wydaje się nam fajniejsze i milsze. Uwielbiam ten klimat, zapach choinki, zapach aromatycznych świec, grono przyjaciół uśmiechniętych od ucha do ucha. Najbardziej lubię gdy zbliża się wieczór i noc, wtedy możemy poczuć zapach naszych ciał i to jest fajna świąteczna przyjemność. Mnie to się bardzo podoba. Taki relaks każdy z Was na pewno odczuwa. ;))

Odnośnik do komentarza
Gość prezencik

wszystko fajnie tylko ile trzeba wydać pieniędzy na prezenty. I znajdą się tacy ,co im się nie spodoba kolejny krawat albo perfumy, bo nie od dolce&gabbana tylko coś tam innego. Ileż to na allegro tych niepotrzebnych rzeczy się znajduje. Ot, i taki cały urok świąt, przez takie pierdoły tracą dobry smak.

Odnośnik do komentarza

~cztery
jasne że każdy lubi swieta ,to przyjemny czas .troche trzeba sie napracować by wszystko przygotować ,ale pózniej jest duża satysfakcja z tego co zrobiliśmy. milo popatrzeć jak rodzina się cieszy.

zgadzam się,oprócz stwierdzenia,że każdy lubi święta ,bo nie można mówić za wszystkich,mnie jedynie podoba się spotkanie rodzinne, a bardzo nie podoba mi się obżarstwo ,bo narobi się tyle smakołyków a potem trzeba je jeść.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

święta i po świętach. Brzuszki pełne i prezenty fajne. Za rok znów to samo. Ogólnie to fajny czas, szkoda że nie było śniegu i mrozu jak kiedyś. Lepiło się bałwana i na sankach z górki zjeżdżaliśmy , a teraz chlapa, pada deszcz czy coś tam. Zimy nie ma to nie święta.

Odnośnik do komentarza

Ja też odetchnąłem z ulgą. Nareszcie można w miarę normalnie żyć :-)
Fakt, zapach choinki lubię i to nawet bardzo, ale mamy sztuczną :-(

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...