Skocz do zawartości
Forum

Co lubią faceci?


Gość karolinak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,
Swoje pytanie kieruję do mężczyzn. Zawsze zastanawiało mnie to, co Wy tak naprawdę lubicie w łóżku? Czy jest jakiś szczególny rodzaj igraszki, za którym większość z Was przepada? Czym chcielibyście być zaskoczeni przez partnerkę? Mam świetnego, kochającego chłopaka. Jest dość nieśmiały, nie wiem jak zainicjować go do "działania". Jestem ciekawa, co Was denerwuje w łóżku?
Będę wdzięczna za wszystkie rady.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Szkoda, że moja dziewczyna nie zadaje mi takich pytań. Najbardziej lubię pończochy, po prostu nie potrafię się opanować kiedy Madzia je zakłada. Kolor jest nieważny byle były pończochy. Czasem dziewczyna ubiera też dla mnie specjalny pas do pończoch i stringi - to już zupełny odjazd, a ja jestem całkiem bezbronny. Uwielbiam też Magdę w spódnicach, takich, które można szybko podciągnąć. A jeśli chodzi o sam seks, to nie jestem zbyt wymagający. Wystarczy dotknąć mojego penisa bym był w siódmym niebie.

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam kiedy to moja żona przejmuje inicjatywę. Mam wtedy pewność, że robi to, na co ma ochotę, a to najbardziej mnie kręci. Lubię widzieć pożądanie w jej wzroku. Jeśli chodzi o pozycje to myślę, że właściwie każda ma swój urok. Mam jednak dwie ulubione. Na jeźdźca - wtedy Monika narzuca tempo i prawie zawsze ma orgazm. Od tyłu - wtedy to ja jestem panem sytuacji, ale ona też to lubi. Tak naprawdę to każdy ma inne upodobania. Spróbuj tego i owego, a wyczujesz co podnieca twojego chłopaka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...