Skocz do zawartości
Forum

Ból w szyi po wysiłku fizycznym


Coffe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam wielki problem. Dziś przy intensywnym wysiłku fizycznym - bieganiu, złapał mnie mocny, pulsujący ból w szyi nad obojczykiem (jakby w tętnicy). Mam 20 lat, od roku nie uprawiam żadnego sportu i wysiłku fizycznego, wcześniej trzy lata prawie codziennie trenowałem intensywnie boks tajski. Dodam że mam prawdopodobnie nerwicę (bóle brzucha, żołądka, mięśni, kości serca, kłucie w klatce piersiowej, bóle żeber i odcinka lędźwiowego) oraz problemy z zatokami (wydzielina z gardła, bóle kości jarzmowych, uszu). Byłem u wielu lekarzy, jedni podejrzewali że moje objawy to nerwica, inni że infekcja. Jak do tej pory badania krwi (crp, morfologia, ob) nic nie wykazały, miałem usg brzucha i rtg klatki piersiowej, tam również wszystko w porządku, podobnie jak w EKG. Proszę o odpowiedź czy ból podczas wysiłku fizycznego nad obojczykiem w szyi może wiązać się z pozostałymi moimi problemami? Gdy trenowałem, próg występowania tego bólu zwiększał się o wiele bardziej a nieraz w ogóle nie występował (pojawiał się również w okolicach barku pod obojczykiem, taki sam jak ten w szyi dziś).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...