Skocz do zawartości
Forum

Dwie miłości


Rekomendowane odpowiedzi

Mama chłopaka, który przyznał mi się ostatnio że kocha dwie dziewczyny mnie i jeszcze inną. Ona o tym wie że on ją kocha ale nie odwzajemnia jego uczuć, jednak mi na nim zależy i on mówi że zależy mu na obu tylko ja tak nie chce. Jak mogę mu uświadomić ze nie ma sensu kochać osoby, która tego nie odwzajemnia ? Ja wiem z powinnam z nim zerwać ale nie umiem za bardzo mi na nim zależy dlatego chce po prostu mu "pomóc" jeśli można to tak nazwać. Bo nie można kochać dwóch osób moim zdaniem a on mi nie chce powiedzieć na kim mu bardziej zależy...

Odnośnik do komentarza

No właśnie, dobrze, że piszesz to "pomóc" w cudzysłowie. Bo mi się wydaje, że po prostu nie chcesz go stracić.

SanrdaSandi
Jak mogę mu uświadomić ze nie ma sensu kochać osoby, która tego nie odwzajemnia ?

Możliwe, że on jest tego świadom, ale co z tego? Zakochiwanie się to jest uczucie, na które nie mamy wpływu, a nie racjonalne, planowane działanie. Także to, że on nie widzi sensu w tym co czuje nie sprawi, że przestanie to czuć.
Moim zdaniem on czuje do niej coś poważnego, skoro nie był w stanie milczeć o tym w Twojej obecności. A to mi się kłóci z miłością do Ciebie. Pewnie mówi, że Ciebie też kocha, bo jesteś jego dziewczyną i nie chce Cię zranić.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

Zgadzam się z Panią psycholog. Twój chłopak powinien teraz być sam aby dojść do wniosku którą z was naprawdę kocha. Ale nie chcę Cię martwić moim zdaniem jeśli ktoś twierdzi, że kocha dwie osoby to nie kocha tak naprawdę żadnej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...