Skocz do zawartości
Forum

Czym zaskoczyć narzeczonego?


Gość supriz

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zaskoczyc mojego faceta i zrobic cos, by mu sie naprawde spodobalo przeszukalam caly internet, najbardziej spodobal mi sie striptiz, wiec taki mu tez zrobilam zanim przeszlam do gry wstepnej, dodam ze zatrzymujemy sie na oralu, mam 18 lat, jestem z moim facetem od roku, znamh sie 4 lata a on jest ode mnie starszy o 12 lat ale nie chce sie jeszcze kochac i on to rozumie.. Przechodzac do tematu.. Macie jakies pomysly na gre wstepna? Nie mam przed partnerem zadnych wstydliw hamulcow, moge isc na calosc, tylko jak? Pomocy!:)

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodzianka

Moja zrobiła mi taką niespodzianke że wróciłem z pracy, otwieram drzwi idę do pokoju zrzucić
ciuchy i przebrać się w coś luźnego a tam moja kobieta leży na sofie w białych pończochach i szpileczkach nanogach, w tle
muzyczka do łóżka Barry White a ona patrząc mi prosto w oczy jednocześnie wkładając sobie w cipkę żelowy wibrator mówi do mnie
kochanie chodź do mnie bo już nie mogę się ciebie doczekać w środku, po czym widząc moje osłupienie i szok
wyjmuje wibrator z muszelki puszcza mi oko i wkłada sobie do ust. Pałka stanęła mi w 3 sekundy zrzuciłem tylko spodnie,
ani nie zjąłem butów ani koszuli :) Ale był sex do tej pory to pamietam .
Później pytałem skąd taki pomysł powiedziała że koleżanka się pochwaliła że tak uszczęśliwiła swojego faceta więc
i ona chciała spróbować :)

POLECAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...