Skocz do zawartości
Forum

TVT a kolejne ciąże


Gość Yoannael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 24 lata, mój lekarz urolog skierował mnie na zabieg TVT w celu zniwelowania problemu nietrzymania moczu. Na pytanie o kolejne ciąże stwierdził, iż jedynie poród siłami natury jest niewskazany, natomiast jeżeli chodzi o cesarkę to nie ma problemu. Tymczasem im bardziej się zagłębiam w czeluści internetu, tym więcej czytam o ciąży jako przeciwwskazaniu. Proszę o szybkie rozwianie moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ja jak czytam jakieś swoje objawy wychodzi na to, że mam raka. Nie kieruj się tym, co ktoś doradza komuś innemu, bo nikt nie jest Tobą. Te przeciwskazanie wynika prawdopodobnie z tego, że po ciaży niektóre kobiety mogą (ale nie muszą) cierpieć na nietrzymanie moczu i pewnie dlatego ktoś odradza ciążę aby nie nasilić problemu, ale ja bym się tym aż tak nie martwiła, skoro lekarz Cię badał i uważa, ze cc jest ok, to nie rezygnowalabym z chęci posiadania dziecka przez obawę przed czymś, co nie musi się zdarzyć.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...